gebe
  1. mellekk

mellekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben senin olmalıydım...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında mellekk tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Böyle bitmemeliydi aşkımız

Ben senin olmalıydım

Sende kaybolmalıydım...

Ben senin olmalıydım...

Ben senin olmalıydım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. Senin qibi oLmaLı İlahisi

Senin qibi oLmaLı İlahisi

Seni seven senin gibi olmalı. Ve senin gibi sultânım Allah’a kul olmalı. Namaz gözünün nuru... Sen namaz için mihrâba yaklaşınca Yüz yirmi dört bin peygamber geçer sağına Solunda Ashâb-ı güzîn Ve saf saf melekler... Sonra milyonlarca veli Edeple ardına geçer. Müminler sıra sıra... Canlı cansız tüm varlık... Sen namazdasın Ve kainat ardında... Uzanır öpülesi ellerin. O nurlu ellerin Rahmân’ın...
  3. Ben de Mod Olmalıyım

Ben de Mod Olmalıyım

Daha önce fancluplarda tecrübem olmuştu baya bir bilgiliyim lütfen mod veya admin olabilir miyim
  4. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş