gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ben senin varmak istediğin o '' Yol'un sonuyum ''

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ben senin varmak istediğin o yolun son uyum ben senin varmak istediğin o yolun sonuyum tenin oyunları sonuyum sözleri [​IMG]

[​IMG];
    kaynak:devtürkler

Son düzenleme: 18 Şubat 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ben senin varmak istediğin o '' Yol'un sonuyum ''

Buna bayıldım paylaşım için saol

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben senin varmak istediğin o '' Yol'un sonuyum ''

teşekkürler canım

Ben senin varmak istediğin o '' Yol'un sonuyum '' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin Gidişin Beni Sonum

Senin Gidişin Beni Sonum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ... Yarım bıraktın...
  3. hikmeti istediğin kadar söyle, sen ehil değilsen uzaktır o senden

hikmeti istediğin kadar söyle, sen ehil değilsen uzaktır o senden

Düsünen,hisseden insan,dünyada olup biten herşeyin bir hikmete dayandığını anlamada zorlanmaz. Dünyada her varlık bir hikmetle ayakta durmaktadır.İyi olsun, kötü olsun ;güzel olsun cirkin olsun;zararlı olsun,faydalı olsun herr varlık varlığını ilahi hikmetlere borçludur. Zıtlık olmazsa varlıkları birbirinden nasıl ayırt edebiliriz? Güzelin, doğrunun faydalının hakkını nasıl teslim...
  4. Oysa ben seni sevmelere doyamadım

Oysa ben seni sevmelere doyamadım

Öldürecektim seni bende ;kendimde o gücü bulabilseydim eğer... Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!!Diyar diyar dolaşıp yine içime gömecektim seni en sonunda... ''Ben demiştim'' diyenlere, üzüntümü belli etmemek için kuşandığım, mekanik tebessümlerimin ardındaki yaşlarla sulayacaktım taze mezar toprağına ektiğim çiçekleri... Ama ben seni içimde öldürmeye...
  5. Hayatımızdaki o önemsiz sandığımız küçücük ayrıntıların farkına varmaktır mutluluk...

Hayatımızdaki o önemsiz sandığımız küçücük ayrıntıların farkına varmaktır mutluluk...

Mutluluk Nedir? Sevgidir mutluluk , karşılıksız ve çıkarsız sevgi...Aşktır bazende...birine yürekten bağlanmaktır...Değer vermesini bilmektir mutluluk...sevilmeden de sevebilmektir mutluluk...sevdiklerin bir gün hayatından gitmeden kıymetini bilmektir... Seni seviyorum diyebilmektir...Annenin yavrusuna duasıdır kimi zaman...sevgiliye duyulan özlemdir bazende , en karşılıksız ve en...

Sayfayı Paylaş