gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben Senin Yara Bandınım Değil Mi?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ben senin yara bandınım değil mi? Her yaralandığında sığındığın. Yaranı kapattığım, kanamanı durdurduğum, kendini iyi hissettirdiğim, ben senin yara bandınım değil mi?
    Ben senin yara bandınım değil mi, başka insanlara karşı yaranı gizlediğim, seni herkes gibi sağlıklı, steril gösterdiğim, yaralarını unutmanı sağladığım, yara bandınım değil mi?

Ben senin yara bandınım değil mi? Yaran kuruduğunda tiksinerek attığın, tekrar yaralanana kadar nerede olduğumu unuttuğun, bana güvenerek yaralanmalara açık olduğun, yara bandınım değil mi?

Aşkın imkansızlığı çağında, biz kaç yalnızlığız diye sayarken, her sevgi denemende biraz daha yaralanırken, ben senin yara bandındım değil mi?

Ben senin yara bandındım ama -unuttuğun küçük bir detay ile- tüm yara bantları gibi tekrar kullanamayacağın...

Ben Senin Yara Bandınım Değil Mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Seni Sevdim Mi????

Ben Seni Sevdim Mi????

BEN DE SEVDİMMM AMA!!!! YAKINLARIM SEN APTALSIN DİYORLARDI... EVET ŞİMDİ ANLIYORUM BEN BİR APTALIMMMM..............:hmm:
  2. Ben yine yarın seni seveceğim

Ben yine yarın seni seveceğim

Ve yıldız yıldız düşen kar taneleri Bir okyanusun gözünden seni hatırlatacak Mısralar konvoyu geçecek yüreğimden aşkın’a dair Ben yine yarın seni seveceğim Rüzgarın kuyruğuna bin hevesle tutunup Saçlarının arasından süzülmeyi düşleyeceğim Kulaktan kulağa adım fısıldanacak; aşkın’a şair...
  3. Ben Seni Sevdim Mi??

Ben Seni Sevdim Mi??

BEN SENİ SEVDİM Mİ? Ben seni sevdim mi? Sevdim, kime ne Tuttum, ta içime oturttum seni Aldım, okşadım saçlarını, öptüm İçtim yudum yudum güzelliğini Ben seni sevdim mi? Sevdim elbette Bendeydi özlemlerin en korkuncu Çıldırırdım sen ne kadar uzaksan, Aşk değil, hiç doymayan bir şeydi bu Ben seni sevdim mi? Sevdim doğrusu Sevdikçe tamamlandım, bütünlendim Biri vardı ağlayan; gecelerce Biri vardı...
  4. Yara bandının icadı, yara bandını kim buldu

Yara bandının icadı, yara bandını kim buldu

Bu yazı: Yara bandının icadı, yara bandını kim buldu içerik kısaca.. yara bandını ilk kim buldu, yara bandı ne zaman bulundu, yara bandı nasıl icat edildi hakkında bilgiler içermektedir. Ecza dolaplarında asla eksik olmayan yara bandı, kim tarafından ve hangi tarihte icad edilmiştir diye hiç merak ettiniz mi Melek'ler? Ben ettim ve sizinde merak etmenizi sağladım, ee meraklarıda giderim...
  5. Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Arkadaşlar merhaba. Bundan tam 1 hafta önce sevgilim iç çamaşırıma boşaldı. Fakat üst kısımlarına doğru. İç çamaşırım tamamen ıslaktı ama benim ve çok fazla terlemiş olmamızın etkisi de var, hep böyle oluyor zaten. Bir kez de boşalmadan girişime doğru bastırır gibi yaptı çamaşırımın üzerinden saniyelik olarak. Spermlerin Az bir kısmını kasığımdan sildim hemen. Daha sonra ellerimi 2 kez yıkayıp...

Sayfayı Paylaş