gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ben Senin Yaşındayken

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ßen senin yaşındayken bu kadar şımarık değildim... *Senin kadar şımarık olamadığım için özür dilerim anne
    *Ben senin yaşındayken bulaşık yıkar* evi temizler toplar* küçük kardeşime bakar* derslerimi çalışıp tüm yazılılardan beş alırdım
    *Kaç para alıyodun ki ?

*Ben senin yaşındayken esk- (sözü kesilir)
    *Evet biliyorum dayı... Sen benim zamanımda karılarla kızlarla gezer* o bar bu bar dolaşır* kırk tane sevgili yapar* her gece başka bir evde yatar* üniversiteyi bitirdim diye sahte diploma yaptırıp ailene gösterirdin.
    *Hih şimdiki çocuklar ne akıllı oluyor...

*Ben senin yaşındayken durmadan ders çalışırdım
    *Ne zaman spastiklikten kurtulma tedavisi gördün annecim ?

*Ben senin yaşındayken suskun bir çocuktum. Hiç bu kadar geveze değildim
    *Evet evet... O yüzden mahallenin tüm çocukları sana cazgır melek dermiş ve beş kere sen suskun olduğun için ev değiştirmişsiniz
    *Kim anlattı bakiyim sana bunları ?

*Ben senin yaşındayken hergece bir kadınla fingirderdim be !
    *Hönk..

*Ben senin yaşındayken ders çalışmaktan başka bişey bilmezdim
    *Belli oluyor...

*Ben senin yaşındayken böyle değildim
    *Evet kesin dönektin

*Ben senin yaşındayken çok çalışkandım.
    *Eee... Sen buna bide marifetmi diyon ?

Ben Senin Yaşındayken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. Ben Senin Yaşında İken.

Ben Senin Yaşında İken.

(Küçük ßir çocuğun Anne Ve ßaßaSına Yasdıqı Mektup) Sevgili Anneciğim,ßaßacığım, ßütün Duygu ve Düşüncelerimi Dile Getirebilseydim Size Şunları Söylemek İSterdim; Deneme ile öğrenirim.ßana Oyunda ,arkadaşlıkta ve uğraşlarımda özgürlük tanıyın.ßeni Her yerde,her işimde,koruyup Kollamaya Çalışmayın.Davranışlarımın Sonucunu Kendim GörürSem Daha İyi Öğrenirim.Kendi İşimi Kendim Görmeye...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş