gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ben Senin

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  [​IMG] Ben Senin


  Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım.

  Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın.

  Ben senin herkesin yanındaki mutsuzluğunum. Bir türlü unutamayacağın, hafızanın söz dinlemeyen çocuğuyum. Ben sende kalbin yargılanmasıyım, kalemin kırılması, adaletin ölümüyüm.

  Sen benim "keşke dilsiz olsaydım o sözleri söylemeseydim" temennimsin. Sen benim dolu bir bulut gibi üstümde dolaşanımsın. Sen benim hayat boyu beraber yaşacağım kaderimsin.

  Ben senin çalmayan kapın, boşa çıkan bekleyişlerinim. Bitip tükenmek bilmeyen son ümidin, her sabah yeniden başlayan umudunum.

  Sen benim ne kadar istesem de uzak durduğum, kaçarken daha fazla aşık olduğumsun. Kendime verdiğim tutamadığım sözlerim, içine düştüğüm çelişkimsin...

  Ben senin gözünden akan damlan, kalbinden gelen öfken, beyninde rahat durmayan "keşke"nim. Ben senin bakıp bakıp hatırladığın, geri alamadığın zamanınım.

  Sen benim utancımsın, yüzleşmekten kaçtığım ama bir ayna gibi karşımda duran, saklanamadığım, gözlerimi kapatamadığım utancımsın.

  Ben senin son serzeneşin, artık ne yapsan fayda etmeyeninim.

  Sen benim tükenen kelimelerim, kalbimin beynime söz geçiremeyişisin.

  Sen benim kalbimin ilk atışısın.

  Ben senin kalbinin son atışıyım...


   
Ben Senin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ben senin olmalıydım...

  Ben senin olmalıydım...

  Böyle bitmemeliydi aşkımız Ben senin olmalıydım Sende kaybolmalıydım... Ben senin olmalıydım...
 2. Ben Seni Sevdim Mi??

  Ben Seni Sevdim Mi??

  BEN SENİ SEVDİM Mİ? Ben seni sevdim mi? Sevdim, kime ne Tuttum, ta içime oturttum seni Aldım, okşadım saçlarını, öptüm İçtim yudum yudum güzelliğini Ben seni sevdim mi? Sevdim elbette Bendeydi özlemlerin en korkuncu Çıldırırdım sen ne kadar uzaksan, Aşk değil, hiç doymayan bir şeydi bu Ben seni sevdim mi? Sevdim doğrusu Sevdikçe tamamlandım, bütünlendim Biri vardı ağlayan; gecelerce Biri vardı...
 3. Ben seni sende sevdim

  Ben seni sende sevdim

  Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...
 4. Seni bekledim ben.

  Seni bekledim ben.

  Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama bir...

Sayfayı Paylaş