gebe
  1. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18

Ben sevdikçe yaşayacaksın...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında küçükmelek123 tarafından paylaşıldı.

Ne kadar şarkı söyledim ömrümde bilmiyorum, kaç gece boğazımı yırtarcasına çıktı notalar sesimden ve kaç defa aşkı anlattım, saymadım! Ama hiçbir şarkıda sana olan aşkımı anlatacak cümle bulamadım. Kalp dediğin akıldan emir almıyor ya, ondan olsa gerek bu savruk, sarhoş ve kifayetsiz hali gönlümün. Sen aslında ne kuzey yıldızısın, ne doğu güneşi ama bana sorsan her yön sana dönük, sensin kalbimin kıblesi.

Hayallerimde büyütürüm seni, hayallerim zaten büyük, çoğunda sen içinde küçük kalırsın da; bakma, ben kondurmam üstüne o halini.

Ben ne kadar seversem, sen o kadar değerlisin. Yani senin ederin değil belirleyen aşkı, benim kalbimin çekisine kenetlisin.

Şimdi soruyorlar dostlar, ne buldum sende diye? Bilmem! Bir şey arasaydım bulunurdu üç beş sebep ama kalbimin aşka meyli vardı, tesadüf sana denk geldi demek.

O kadar büyük sayma yani kendini beyim, ben kimi sevsem altın değerindedir. Borsası bende aşkın, akıllı olan sevenin kalbindeki yerini bilir.

Sen de beni böyle sevseydin adabımla otururdum. Bilirdim sihrin kendimde olmadığını. Sözümün, özümün, gözümün senin yüreğinde anlam kazandığını…

Aşığın derdi büyüktür ama maşuk bilmez ki, hikmet sevendedir. Sevenin gözü dönmezse sana, gökyüzünü indirsen ne yazar, yerin hep ayak dibindedir….

çiğdemvural bunu beğendi.
Ben sevdikçe yaşayacaksın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Seni Sevdikçe Yaşarım..

Ben Seni Sevdikçe Yaşarım..

Hep ertelenen bir an, hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacaktır. Mevsimleri sayarsak, ömür baharsız tükenir gider. Sevdiğinizi bulmak ya da bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda... Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde, sebepsiz mi coşkun bir denizde maviye hasretliğimiz? Ufukta görünen o ki, mutluluk tek kişiliktir...
  2. Britney spears ailesiyle yaşayacak

Britney spears ailesiyle yaşayacak

EŞİ KEVİN FEDERLİNE'DAN AYRILIP ÇOCUKLARININ VELAYETİNİ KAYBETTİKTEN SONRA BUNALIMA GİREN ABD'Lİ ÜNLÜ ŞARKICI BRİTNEY SPEARS, SON ALBÜMÜYLE HAYATINDA YENİ BİR SAYFA AÇMAK İSTİYOR. Uzun süredir sürdürdüğü düzensiz hayata son vermek isteyen Spears, 96 milyon sterlinlik servetinin babası tarafından kontrol edilmesini kabul etti. Ünlü şarkıcı, ailesiyle birlikte yaşayacak. gecce.com
  3. regl günlerine göre yaşayacaklarımı

regl günlerine göre yaşayacaklarımı

merhaba arkadaşlar bir bilgi var elimde ve bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela 12 snde olduk ayın 12 sine bakıyoruz ve o 1 ayın nasıl geçicegine bakıyoruz. şu var ki mesela ayın 1. olduysanız 1. in karşılıgı "tam bır saadet" ve bu olay adet olduktan sonra 2 gun ıcerısınde gerceklesıyor veya dıger adet donemenı kadar yayılıyor yanı 1 ayınız boyle gecıyor .... ben sureklı...
  4. Sigarayı Bırakınca Yaşayacaklarınız

Sigarayı Bırakınca Yaşayacaklarınız

sigarayı bırakınca olacaklar, şağlıklı yaşam, bağımlılık yapan maddeler, sigara ve zararları, sağlıklı yaşamak için neler yapmalıyız herşey burada SİGARAYI BIRAKINCA YAŞAYACAKLARINIZ Sigarayı bıraktıktan hemen sonra kendimizde olan değişiklikleri görmek mümkün. En başta sigaradan kurtulmanın verdiği mutluluk olacaktır. Bu mutluluğu yaşamak için sigarayı bırakmaya değer. İLK 20 DAKİKA...

Sayfayı Paylaş