gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

''Ben şişmanım''Diye düşünenler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ben neden şişmanım şişman zayıf kavramı zayıf sisman
    Zayıfta olsanız kiloluda olsanız mutlaka kafanızda kocaman biri soru işareti olur:D(ACABA BEN ŞİŞMANMIYIM????)Çevrenizdeki kişilere sorasınız onlar size gayet iyi olduğunuzu söylerler.Ama bu bile sizi tatmin etmez kendimden biliyorum:D

''Bana ne derlerse desinler aynaya baktığımda gördüklerim beni anlatıyor'' diyorsunuzdur eminim:DAma demeyin silin atın kafanızdan bu düşünceyi.Bende öyle yapacağım.Hadi hep beraber bu düşünceden kurtulalım.BİZ MÜKEMMELİZ...KİLOMUZ GAYET İYİ....:sigara:

SİZ ŞİŞMAN DEĞİLSİNİZ:):):):)

“Normal” bir vücuda sahip olma isteği herkeste vardır;bu normallik çoğunlukla bireysel bir kavram olduğundan pek iyi tanımlanamasa bile… Problem bir çok kadının, 90-60-90 ölçülerindeki magazin güzellerine bakarak, kafalarında “çok yüksek” veya “çok düşük” bir ölçü belirlemeleridir. Maalesef bir standartlaştırma toplumunda yaşıyoruz. Belirlenen ölçütlere uyulmadığında, hemen marjinaller sınıfına atılıp “çirkin”, onaylanmayan kişi olduğumuzu düşünüyoruz. “Ölçülere” uymayan genç kız, hiç bir delikanlının dik­katini çekemeyeceğini düşünür; biraz topluca bir kadın ko­casının kendisini rüya gibi bir kadınla aldattığına inanır.Sevilen bir kadın ise biraz tombullaşmaya başlarsa, günün birinde hiç bir zaman ulaşamıyacağı kendi yirmi yaşındaki vücut hatlanna sahip bir genç kız yüzünden terk edileceği kaygısına kapılır. Oysa bu kadınların birçoğu gerçekten “şişman” değillerdir ve yaşamlarında yolunda gitmeyen her şeyden kilolarım sorumlu tutmaktadırlar. Ne olursa olsun, yapılacak ilk iş, ciddi bir tanı koymaktır. Son yıllarda boya göre ideal kilonun ne olması gerekti­ğini söyleyen bir çok hesap tablosu ortaya çıkmıştır. Bazıları çok sıkı, bazıları da fazla gevşektir.

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy ne bunlar böyle devasa bişeyler ya yok ben bunların yanında fidan gibiiyim :)

''Ben şişmanım''Diye düşünenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “Neden ben?”diye sorar mısınız?

“Neden ben?”diye sorar mısınız?

Efsane Wimbledon tenis oyuncusu Arthur Ashe AIDS’ten ölmekteydi. Dünyanın her köşesindeki hayranlarından mektuplar yağmaktaydı. Bunlardan bir tanesi şöyle soruyordu: “Neden Allah böylesine kötü bir hastalık için seni seçti?” Arthur Ashe buna şu cevabı Verdi: Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500,000‘i profesyonel tenisi öğrenir,...
  2. Ben Sen Sen Diye Bittim

Ben Sen Sen Diye Bittim

duygusal yazılı resimler ben sen sen diye bittim oğlum Ask onu yürekten sevdigin andir.. Hic biseyi düsünemez hale geldigin zamandir.. Gözlerinin önüne onu hayali öyle bi civilenir ki Hic kimseyi düsünemezsin ondan baska.. Kalbindeki tek yazili isim onun ki olur.. Unutmaya calisirsin ama buna onu seven gönlün izin vermez. Asik oldugun zaman sürekli duygusal ve hüzünlü sarkilar...
  3. ben açtım diye demiyorum muhteşemlerr :)

ben açtım diye demiyorum muhteşemlerr :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ya ben şişman mıyım?

Ya ben şişman mıyım?

şişman denemez canim sana.... toplucasin....( ba ba ba ba ba yalana bak!) -sana şişman denemez; sen şiman değilsin, sana şişman diyebilmek için bi 10-20 kilo vermen gerekir... -bisküvi yerken kırıntılar yere düşebiliyomu? -evet oylesin.ama bi de iyi tarafindan bak.bir yere gitmek icin artik yurumen gerekmiyor,yuvarlansanda olur. -terazi kullanabiliyomusun yoksa araba tartılarına mı...

Sayfayı Paylaş