gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim açıklaması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım Atatürk'ün söylediği ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim açıklaması varmı biri bunu bana açıklasın yahu

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Mustafa Kemal Atatürk , Türk sporcusunda yalnız beden kuvveti ve yetenek değil, aynı zamanda iyi ahlak ve zekanın da bulunmasını istemiş ve bu düşüncesini de; "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözleriyle dile getirerek, bir sporcunun nasıl bir insan olması gerektiğini anlatmıştır. :)

ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeki adamlar ve cevapları

Zeki adamlar ve cevapları

Bir şemsiye tamircisi, yazmış olduğu şiirleri incelemesi için Sheakspeare' a gönderdiğinde, ünlü yazarın cevabı şu olur: - Dostum siz şemsiye yapın, hep şemsiye yapın, sadece şemsiye yapın.. ... Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galile' ye hasımlarınından biri: - Efendim, demiş. Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi? Galile: - Doğru, demiş. Benim kulaklarım bir insan için...
  2. Ben Ölünce Benide Seversiniz

Ben Ölünce Benide Seversiniz

Temel mezar taşına şöyle yazdırmış; "öleceğum dedum dedum inanmadıniz, aha ne oldi." Temel kadar olmasa da ben de bütün mezarlıkların girişine şu yazıyı asmak İsterdim: "Burada yatan herkesin ertesi gün işi vardı" yada "Hepsinin acelesi vardı." Dünya üzerinde hiç kimse "e artık çocukları evlendirdim,dünyalıklarını Yaptım, ben de bunca yıl...
  3. Özgür Çevik ve Şebnem ferah birlikteler

Özgür Çevik ve Şebnem ferah birlikteler

şebnem ferah boy kilo şebnem ferahın boyu ferah boyu boy kaç kilo ROL ALDIĞI 'YABANCI DAMAT' DİZİSİ SAYESİNDE ŞÖHRET OLAN ÖZGÜR ÇEVİK İLE ÜNLÜ ROCKÇI ŞEBNEM FERAH, YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI!. Katıldığı yarışma programı sayesinde ekranda boy gösteren ve asıl şöhretini rol aldığı 'Yabancı Damat' dizisine borçlu olan Özgür Çevik, ilk magazinsel aşkını aynı yarışmada yer alan Pınar'la yaşamıştı....
  4. Ayetel kursi ve anlamı(açıklaması)

Ayetel kursi ve anlamı(açıklaması)

ayetel kürsi anlamı ayetel kürsi ve anlamı açıklaması kürsünün açıklaması ve "Bismillâahi'r -rahmâani'r-rahıym Allâahü lâaa ilâahe illâa hüvel hayyul kayyüum Lâa te'huzühüü sinetüv velâa nevm Le hüü mâa fissemâavâati ve mâa fil ard Men zellezii yeşfeu ındehüü illâa bi iznih Ya'lemü mâa beyne eydiyhim vemâa halfehüm Velâa yühıytuune bişey im min ılmihii illâa bi mâa şâaaae Vesia...

Sayfayı Paylaş