gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım. Daha sonra işten ayrıldım. 1 mayıs 2004'ten itibaren aylık prim ve hizmet uygulamasına geçtim. Toplam prim ödeme gün sayım 2740 gün. Bana bir haber verilmeksizin '2008 de bütün sigortalar bir çatı altında toplanacak' diye beni de Bağkur kapsamına almışlar. 2008'den 2011'e kadar da 3 yıl 3 ay Bağkur'a ödeme yapmışım. Benim sigorta türüm isteğe bağlı. Tekrar sigortalı olmak için benim ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkür ederim.

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (5 Şubat) Doğanlar

Bugün (5 Şubat) Doğanlar

5 şubat doğanlar 5 şubatta doğanlar subatta doganlar şubat ta günü Gelişmeye açık gibi görünseler de, tutucu olduklarından dolayı, pek fazla insanlara yakın olmaktan hoşlanmazlar. Her türlü sanatsal olaylara yatkındırlar. Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar.Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı...
  2. Bugün (17 Şubat) Doğanlar

Bugün (17 Şubat) Doğanlar

17 şubat doğanlar 17 şubatta doğanlar Sabit ve kararlı bir yapıları vardır. Kafalarına koyduğu her şeyi tartışmasız yaparlar. Yaşamda ödün vermeden yaşamaktan hoşlanırlar. Onlardan asla hesap soramazsınız. Kuşkucu ve kuruntuludurlar. Gizli konuları araştırmaya bayılırlar. Az konuşurlar. Onlar için konuşmak zamanı öldürmekten başka bir şey değildir. Aşk yaşamlarını herkesle paylaşmaktan...
  3. Şubat 2010 Vergi Takvimi

Şubat 2010 Vergi Takvimi

şubat 2010 vergi takvimi
  4. Fatma İşcan Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

Fatma İşcan Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

Fatma İşcan Bir Ben Bir Allah Biliyor şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye Kızlar iyi günler diliyorum öncelikle hepinize ve sonrasında ise o ses türkiye de ki fatma işcan nın söylediği bir ben bir allah biliyor şarkısının sözlerini istiyorum
  5. 14 şubat

14 şubat

Sevgililer günü hatırlanmayacak olan kaç melek var?

Sayfayı Paylaş