gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Segilim Terazi

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bu ilişkide aynada kendinizi görür gibi olacaksınız. Görüntüyü seveceksiniz ama zaten bu insan aynı sizin gibidir. Birbirinizin zayıf ve kuvvetli yönlerini iyi bilirsiniz. Aynı içgüdülere ve tepkilere sahipsiniz. Bunlardan dolayı birbirinizi iyi anlarsınız ama birbirinizin eksiklerini tamamlayamazsınız. Terazi insanı ince görüntüsünün ardında güçlü bir burçtur ve zaman zaman fazla otoriter olabilir. Buna dikkat etmelisiniz, bu ilişkide iki patron birden olacaktır. İkinizde istediklerinizi tatlılıkla yaptırdığınız için bu fazla sorun olmayacaktır. Bu ilişki objektif, akılcı ve entelektüel olacaktır. Derin duygular olmasa bile ikinizde bunu önemsemeyeceksiniz. Yatakta daha içten olursanız tutkularınız alevlenebilir.
    İkiniz içinde evlilik beraberliğin doğal bir sonucudur. Kararsız olduğunuz için evlilik tarihiniz belirlenene kadar "acaba", "belki", "düşüneyim" dönemlerinden geçebilirsiniz.

Ben Terazi Segilim Terazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terazi

Terazi

terazi ve ölçek görmek iman güzelliğine, söz ve işinde adaletten ayrılmamaya, borcu ödemeye, adağını yerine getirmeye, usta yahut mühendise delalet eder.Rüyada terazi görmek, önemli bir konuda karar vermesi gerektiğini işaret eder. Teraziyle bir şey tarttığını görmek kendisiyle ilgili önemli bir karar verecek demektir. Rüyada terazi görmek, önemli bir konuda karar vermesi gerektiğini işaret...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Terazi

Ben Yengeç Sevgilim Terazi

Teraziye aşık olmanıza şaşırmamalı! Terazi insanı, hoş, çekici ve dayanılmaz cazibelidir. O, sofistike, zarif, seçkindir ve gözü okşar, kaba saba hiç bir yönü yoktur. Aranızdaki sorun ise Terazi'nin sürekli dış dünya ile ilişki içinde olmasıdır. Sessiz Yengeç daha içe dönük ve ailesine bağlıdır. Terazi sizi hafta ortası dışarı davet ettiği zaman, aklınıza evde yapmanız gereken işler yada...
  3. Ben Başak Sevgilim Terazi

Ben Başak Sevgilim Terazi

Eger Terazi burcuna asik oldunuzsa belki de bilinçaltiniz eglence ile hayatinizi dengelemek istiyordur. Terazi insani size bu konuda yardimci olacaktir. Ikiniz daha farkli olamazdiniz. Basak ise olan düskünlügünden eglenmeyi unutur, Terazi ise çalisirken bile kendini disarida eglenirken bulur. Ayni zamanda sosyal hayati ile is iliskilerini saglamlastirir. Siz daha içe dönük oldugunuzdan bu...
  4. Ben Terazi Sevgilim Koç

Ben Terazi Sevgilim Koç

ben terazi sevgilim koç Zıt kutuplar birbirini çeker. sizin burcunuz ortaklık ile, Koç ise kişisel girişimler ile ilgilidir. İkiniz bir arada canlı ve hareketli zamanlar geçirirsiniz. Birbirinizle iyi vakit geçirip eğlendiğiniz için birlikte olmuş olabilirsiniz. Eğlenceden aşık olmaya fırsatınız olmayabilir. Koç burcunun cesareti, risk alması ve her şeyi yapabileceğine olan inancı size cazip...
  5. Ben Terazi Sevgilim Yay

Ben Terazi Sevgilim Yay

yay terazi terazi yay Bu ilişkinin başarı şansı oldukça yüksektir. Terazi ve Yay hareketli ve iyimser kişilerdir. Siz Terazi yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenizi genişletmek ve yeni deneyimler edinmek istersiniz. Siz insanlarla eğlenmek, Yay ise seyahat etmek ister. Birbiriniz bu aktivitelere ikna etmek çok kolay olacaktır. Yay burcunun dobralığı sizi rahatsız edebilir. Onun bu kadar...

Sayfayı Paylaş