gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Sevgilim Aslan

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben terazi sevgilim aslan Bu beraberlik klasik, hoş bir beraberlik olacaktır ve çok uzun sürebilir. İkinizde şık giyinmeyi ve gezmeyi seversiniz. En hoş davetler, partiler sizler tarafından düzenlenir. İlginç kültürel olaylar, yeni restoranlar ikinize de iyi gelir. İyi yaşamayı seversiniz. Pahalı yaşantınızdan dolayı bankada birikmiş paranız olmasa da birlikte çok eğlenirsiniz.
    Ateş elementi Aslan hava elementi Teraziye tutku getirecektir. Siz Terazi'nin aklı kalbini yönetir. Aslan ise bunu değiştirmeye çalışacaktır.
    Aslan burcunun sıcak, hevesli, zarif ve gururlu kişiliği hemen ilginizi çekecektir. Güçlü, kendine güvenli halinden etkilenerek onu çok seksi bulacaksınız. Baştan çıkarmada ustadır ve hiç bir zaman kestirmeden gitmez. Aşkın yok olan sanat olduğuna inanır.
    Yatakta kendinden emin, güçlü ve oyuncudur. Kısa sürede bu tutkulu Tanrı ya da Tanrıçaya vurulacaksınız. Siz Terazi ise her zaman bakımlı ve hoşsunuzdur. Yatak kıyafetiniz bile özenle seçilmiştir. Kendinize olan saygınız Aslan tarafından fark edilecek ve takdir edilecektir.
    Bu çok ateşli ve doğru bir beraberlik olacaktır

Ben Terazi Sevgilim Aslan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...
  2. Ben Aslan Sevgilim Terazi

Ben Aslan Sevgilim Terazi

Bu ilişki çok canlı olacaktır. Yapılacak işler, ilginç sohbetler, kalabalık arkadaş gurupları ile dopdolu bir beraberlik yaşayacaksınız. Hava elementi Terazi, ateş elementi Aslan'ın alevini parlatacaktır. Bu ilişkiye iyi demek yetersiz kalacaktır. Terazi burcu fikir tartışmalarından zevk alır. Tartışmalarda sizinle aynı fikirde olmasını istersiniz ama Terazi her zaman karşı fikri...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş