gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Sevgilim Boğa

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben terazi sevgilim boğa
    ikinizde zarif Venüs tarafından yönetildiğiniz için bu harika bir ilişki olacaktır. Siz ve sevgiliniz Boğa seviyeli, diplomatiksiniz ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Güzel eşyalardan, çevreden ve giyimden zevk alırsınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak, yeni restoranlar keşfetmek ve alışveriş zevkli olacaktır. Bu konularda ortak zevklere sahipsiniz. Boğa burcu sizin hoş görünüşünüze bayılacaktır ve bunun için yaptığınız harcamaları mesele etmeyecektir.
    Bu ilişkide Boğa burcunun inatçılığı sorun olabilir. Siz Terazi esnek ve uzlaşmaya yatkınsınız dır, fakat Boğa kesinlikle sabit fikirlidir. Ona bir şey kabul ettirmek isterseniz erken davranmalısınız, bir kere karar verdikten sonra asla fikrini değiştirmez. Bu sizin için çıldırtıcı bir şeydir, bu kadar sabit fikirli olmasını anlayamazsınız.
    Hava elementi Terazi konuşmayı sever, toprak elementi Boğa burcu ise sessizdir. Kendi başına kalıp düşünmekten ve okumaktan zevk alır. Onun bu tutumu yüzünden kendinizi dışlanmış ve yalnız hissedebilirsiniz. En sonunda Boğa'yı yalnız bırakıp arkadaşlarınızla çıkmaya başlarsınız. Bunlar sıklaşınca da beraberliğinizin ne anlamı olduğunu düşünebilirsiniz.
    Yatakta ise Boğa burcu, her anın zevkini çıkararak ağırdan almayı sever. Bu sizin çok hoşunuza gidecektir. Güzel sesli Boğa sizi hem sakinleştirir, hem tahrik eder. Onun sesi sizi her zaman heyecanlandırır. Sizin yumuşak okşayışlarınız da onun hoşuna gider. Boğa burcu çok seksi ve şehvetlidir.
    Boğa'yı tüm kalbinizle seviyorsanız ve ona yüzde yüz sadık kalabilecekseniz bu ilişki çok iyi olacaktır. Boğa insanı, arzu ettiğiniz tüm fiziksel zenginliklerle dolu güvenli bir hayat verecektir. Yanında da ateşli bir aşk! Boğa'ya her şeyinizle bağlanın.

Ben Terazi Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Terazi

Ben Boğa Sevgilim Terazi

Bir Terazi'ye aşık oldunuzsa onu ne kadar çok konuşmayı sevdiğinizi anlamışsınızdır. Her konuda tartışmak, fikir alışverişinde bulunmak ister. Mantıklı, sağduyulu Boğa ise Terazi'nin başlattığı bu fikir tartışmalarını lüzumsuz bulur. Yorucu bir günün sonunda, rahat koltuğunuzda sakin, gazetenizi okumak istersiniz. Hava elementi Terazi ise hemen her konuda konuşmak ve tartışmak istiyordur....
  2. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş