gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Sevgilim Koç

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben terazi sevgilim koç Zıt kutuplar birbirini çeker. sizin burcunuz ortaklık ile, Koç ise kişisel girişimler ile ilgilidir. İkiniz bir arada canlı ve hareketli zamanlar geçirirsiniz. Birbirinizle iyi vakit geçirip eğlendiğiniz için birlikte olmuş olabilirsiniz. Eğlenceden aşık olmaya fırsatınız olmayabilir. Koç burcunun cesareti, risk alması ve her şeyi yapabileceğine olan inancı size cazip gelmiştir. O, güçlü, hevesli, yeni fikirlerle doludur yalnız bazen hiç düşünmeden hareket eder. Siz Terazi ise kültürlü ve analizcisinizdir. Sizi dinlerse iyi yönde etkilenecektir.
    Siz Terazi dengeli ve ölçülüsünüzdür, o ise ölçüsüzdür. Onun bu özelliği ilginizi çeker ve anlamaya çalışırsınız. Siz seviyelisinizdir, Koç insanının çılgın hareketleri size ve çevrenize uymayabilir.
    Koç burcu ile hayat hiçbir zaman sıkıcı olmayacaktır. Sizin geniş çevreniz onun ilerlemesine yardımcı olacaktır. Koç insanının zaman zaman ortaya çıkan aksiliği ile mizah duygunuzla başa çıkmaya çalışın. Onun yaşam tarzında sizi en çok korkutan şey düşünmeden risk almasıdır, bu aynı zamanda sizi çekmektedir..
    Koç burcu çok ateşlidir. Tutkuları ile sizi heyecanlandıracaktır. Şehvetli, ilgili, heyecanlıdır ve birlikte iyi vakit geçirirsiniz. Gözü dışarıda olabilir ama yalnızca sıkıldığı zamanlar! Aranızdaki heyecanı korumak için bırakın sizin ne zaman ne yapacağınızı kestiremesin. Kadın ve erkek Koç'lar sevgililerinin peşinden koşmaya bayılırlar.
    Terazi burcu evlilik burcudur ama Koç burcunun hayat boyu bir insana bağlanma konusunda şüpheleri vardır. Dik kafalı olduğu için hiç bir fikrin ona empoze edilmesinden hoşlanmaz. Evlilik fikrini de onun kendi fikri olduğuna inandırmalısınız.
    Her şeyi ile hoş bir ilişki olacak ve yıllar geçse de aranızdaki heyecan bitmeyecektir.

Ben Terazi Sevgilim Koç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  2. Ben Koç Sevgilim Terazi

Ben Koç Sevgilim Terazi

Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş