gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben üşütünce bebeğime geçer mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben geçen gün kendimi tuttamadım ve dondurma yedim boğazım biraz şişti o günden beridir bebeğiminde uykuları bölündü huzursuz onu da mı etkiledi acaba :(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Eğer siz üşütürseniz bu durumdan bebeğinizde etkilenebilir, anne sütüyle anneden bebeğe geçebilmesi mümkün olabilir.Tedbirinizi alın ve kendinizi sıcak tutmaya çalışın acil şifalar diliyoruz..

ben üşütünce bebeğime geçer mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide yanması nasıl geçer

Mide yanması nasıl geçer

mide yanması nasıl giderilir mide yanması için Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda mide yanması için yapılması gerekenleri bildiriyor ve mide yanması nasıl geçer diyen tüm üyelerimizin ve misafirlerimizin sorusunu yanıtlıyoruz. Mide yanması tedavi yöntemlerinden biri ilaç tedavisidir. Ya midedeki asidi nötralize eden ilaçlar antiasit ve karbonat ya da midede asit salgısını engelleyen...
  2. Grip Oldum Bebeğime Geçer mi ?

Grip Oldum Bebeğime Geçer mi ?

bugün grip olmuşum arkadaşlar.bebeğimi emziriyorum acaba ona geçermi?endişelendim çok...
  3. ishal oldum sütümden bebeğime geçer mi?

ishal oldum sütümden bebeğime geçer mi?

ben cok ishal olmusum ya midem de bulaniyor.sutumden ogluma gecer mi cok korkuyorum napicam:(( mikrobik olmasindan korkuyorum..önerısı olan varmı?
  4. bebeğimiz olmuyor önce ben mi eşim mi doktora gitmeliyiz

bebeğimiz olmuyor önce ben mi eşim mi doktora gitmeliyiz

Merhaba. 4yıllık evliyiz ve bebeğimiz yok oysa 2 senedir istiyoruz.Şu durumda nasıl bir yol izleyelim? Önce ben mi eşim mi doktora gitsin, aydınlatırmısınız?
  5. GEBELİKTE GÖRÜLEN DİYABET BEBEĞE GEÇER Mİ?

GEBELİKTE GÖRÜLEN DİYABET BEBEĞE GEÇER Mİ?

diyabet hastasıyım bebeğime geçermi,hamile ve diyabetim bebeğime geçermi,gebelikte diyabet bebeğe geçermi,hamilelikte diyabetin bebeğe zararı varmı,hamilelikte diyabet hakkında bilgiler Gebelikten önce diyabet ile alakalı bir sorunu olmayan anne adaylarında gebelik sürecinde meydana gelen bir rahatsızlıktır. Gebelik döneminde anne adayının şeker metabolizmasındaki farklılıklardan dolayı...

Sayfayı Paylaş