gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

ben ve başkası yapınca!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bencilliğin ölçüsü:deli: Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır.
    BEN uzun sürede yapıyorsam titizimdir.

:halı:

Başkası bir işi yapmıyorsa,tembeldir.
    Ben yapmıyorsam MEŞGULÜMDÜR.

:ruyam:

Başkası bir şeyi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır.
    Ben yapıyorsam,insiyatif kullanmaktır.

:loco:

Başkası bir görgü kuralını çigniyorsa KABADIR.
    Ben çiğniyorsam, KENDİME ÖZGÜ birisiyim.

:puf:

Başkası amirini memnun ediyorsa,yalakadır.
    Ben ediyorsam, bu ortak çalışmadır.

Başkası öne geçerse kuralları ihlal etmektir.
    BEN başarırsam. Bu SIKI ÇALISMANIN ÖDÜLÜDÜR!...

:gathering:

ben ve başkası yapınca! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben nerede yanlış yaptım?

Ben nerede yanlış yaptım?

Ben nerede yanlış yaptım? Aşk üzerine bir sürü kitap okur, aşk üzerine durmaksızın konuşuruz. Aşk biter mi, aşkın ömrü kaç yıldır, aşk her şeyi affeder mi? Bu sorulara cevap ararken, burnumuzun dibindeki yanlışları görmezden geliriz. İşte, ilişkileri çıkmaza sokan ve doğru...
  2. Bunları ben yaptım=)

Bunları ben yaptım=)

Seramik kursuna gitmiştim bi ara kurstaki yaptığım tabaklardan bir kaçı=)Zevkli ama baya zahmetli,ince bir iş.Sizlerle paylaşmak istedim.Bakalım beğenecek misiniz=)?
  3. Ben Kendime Ne Yaptım..!

Ben Kendime Ne Yaptım..!

Bembeyaz kağıtlara o kadar çok içimi döküp yırttım attım ki.Çöplükler benim duygularımı anlatan kağıt parçalarıyla dolu.. Neler umdum neler buldum şu yaşa kadar hayattan..Uzun bir süre yılmadım.Tekrar tekrar hep baştan başladım.. Yaşama sevincimden hiçbir şey yitirmedim.Hayat her şeye rağmen yaşamaya değerdi.. Çocukları hep çok sevdim.Çiçekleri,ağaçları,denizi kısacası tabiatı... Böceklerden...
  4. Tiramisu(ben yaptım)

Tiramisu(ben yaptım)

Dün akşam gelen misafirlerimize yemek sonrası tatlı için tiramisu yaptım Tarif ise söle olur ki; Malzemeler: 1 adet pastaban 2 çay bardağı toz şeker 2 kaşık un 2 yumurta sarısı 1/2 litre süt 1 adet vanilya 1 adet labne Keki ıslatmak için; 1 yemek kaşığı nescafe 1 yemek kaşığı şeker 1 bardak sıcak su not:1 bardak nescafeli su kaşıkla kek ıslanacak kadar gezdirilmelidir tamamı fazla...
  5. arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

arkadaslar ben bir düsük yaptım ve simdi 2.5 aylık hamişim

acaba ilişkiye girsem birsey olur mu ? Yani bilen arkadaşlarım yazarsa sevinirim. nelere dikkat etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş