gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ben Veda Etmem Bu Aşka

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Ben Veda Etmem Bu Aşka

'Artık Seni Senden Bağımsız Yaşamalıydım...!'

Ben "Sen" i Büyütürken İçimde Dönersin Diye[​IMG]

Sen ''Bensizliği'' Beslemişsin...

Ben 'o' Derken[​IMG]Sen 'Onsuzluk' Demişsin...!
    Ben 'Aşk'[​IMG]
    Sen 'Nefret'
    Ben 'Dön'

Sen 'Unut' Demişsin[​IMG]Anlamamışım...!

Bana Düşen Sadece Kabullenmek Artık...
    Kalbime Gömmek...
    Biraz Unutmak[​IMG]Biraz hatırlamak...

Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;
    Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin...
    Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadar[​IMG]
    Ben Veda Etmem Bu Aşka............!!!

emeğine yüreğine ellerine sağlıkkk çok güzeldi çok duygulandım +rep

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Veda Etmem Bu Aşka

Sen 'Unut' Demişsin[​IMG]Anlamamışım...!

Bana Düşen Sadece Kabullenmek Artık...

Kalbime Gömmek...
    Biraz Unutmak[​IMG]Biraz hatırlamak...

Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;
    Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin...
    Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadar[​IMG]
    Ben Veda Etmem Bu Aşka............!!!

sağol canım çok teşekkürler

Ben Veda Etmem Bu Aşka konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Veda Vakti Geldi Bu DELİ Aşka

Artık Veda Vakti Geldi Bu DELİ Aşka

Bu veda artık sana…Bu terk ediş artık seni bu satırlarda… Ben bana düşen yazgısını yaşadım bu aşkın.Deli mutluluğun bedelini ödedim her saniyemde.. Bugün tam bir yılı ayrılığın..Bugün tam bir yılı sensiz geçen her anın..Ve bugün artık tam zamanıdır sensiz hayata başlamanın… Kapatırken kapıyı arkamdan ,bilmemdendi bir daha girmeyeceğimi iki kişilik yalnızlığımıza o fesleğen kokulu duvarlarda;o...
  2. Ajda Pekkan - Veda Etmem

Ajda Pekkan - Veda Etmem

İstemem benzeme başkalarına istemem Beni onlar gibi sevsen demem Ben hoşnudum bu halimden Ayrılık zor geliyor insana Hele böylesine bağlanınca Kırılsam sana darılsam sana Veda etmem aşkımıza Alırsan ateşini sönmeden Yanar ömür boyu sevginden Kırılsam sana darılsam sana Veda etmem aşkımıza Dünya dönerken hala yaşarken Yarın daha çok sev beni dünden Nerden bulurum bir daha...
  3. Aşka Veda Edeceksin

Aşka Veda Edeceksin

Aşka Veda Edeceksin ,, İyi bak bana,geri de bıraktıklarına... gör ki neleri yok etmişsin... kaybetmişsin demeyeceğim benden eser kalmadı çünkü... ağlamayı unutmuşken dostluğuna tutuldum.. Koskaca dünyada bir kelimeyle kayboldum.. bendeki bu yürek aşkını taşıyamazken ayrılık çanlarını susturmak için koşturduğum yollarda yoruldum... Rüzgarın agaçları savurduğu gibi her yöne dağıldım......
  4. Veda Etmeden Bana....

Veda Etmeden Bana....

* Veda Etmeden Bana.... Bitmişse her şey... Sevgiden geriye kalmamışsa bir kırıntı, Umitler çoktan tükenmişse, Ayrılığın hüznü sarmışsa her yeri, 'Çıkmaz bir sokağın sonundayız işte' deyip te Gidiyorsun değil mi? Şimdi yalnızım ve dalgın... Yaşıyorum ayrılık saatini Senden uzak, Kalbim kırgın Düşünmedin hiç beni değil mi? Oysa, herkesten çok sen anlamalıydın Umarsızlığımı......
  5. aşka veda edeceksin...

aşka veda edeceksin...

İyi bak bana,geri de bıraktıklarına... gör ki neleri yok etmişsin... kaybetmişsin demeyeceğim benden eser kalmadı çünkü... ağlamayı unutmuşken dostluğuna tutuldum.. Koskaca dünyada bir kelimeyle kayboldum.. bendeki bu yürek aşkını taşıyamazken ayrılık çanlarını susturmak için koşturduğum yollarda yoruldum... Rüzgarın agaçları savurduğu gibi her yöne dağıldım... binlerce parçaya...

Sayfayı Paylaş