gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ben YaLnızLığıma AğLadım Bu Gece

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ben YaLnızLığıma AğLadım Bu Gece
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

Ben YaLnızLığıma AğLadım Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu gece bir ben daha öldü icimde

Bu gece bir ben daha öldü icimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yalnızlığa Güldüm Bu Gece

Yalnızlığa Güldüm Bu Gece

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu gece yine ağladım yokluğuna

Bu gece yine ağladım yokluğuna

Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belkide gözyaşlarım benim yerime tüm hakaretleyi bağırmıştır avazı...
  4. Bu gece yine ağladım...

Bu gece yine ağladım...

Bu gece yine ağladım... Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belkide gözyaşlarım benim yerime tüm...
  5. Yüksek Dozda Yalnızlık Aldım Bu Gece ...

Yüksek Dozda Yalnızlık Aldım Bu Gece ...

Sayfayı Paylaş