gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ben yatıyorum(muyum acaba)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı.

Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum."

Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı.

Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu.

şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi.

Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeşi için çözülsün diye de eti aşağıya koydu.

Kahvaltı masasını hazırlamak için masanın üstündekileri topladı.

Telefonu şarja koydu, telefon defterini kapatıp yerine koydu. Sonra çamaşır makinesinden ıslak çamaşırları çıkarıp astı ve makineyi tekrar doldurdu.

Banyodaki çöp sepetini boşalttı. Islak bir havluyu kurusun diye duş perdesinin borusuna astı.

Bir gömlek ütüledi, kopuk düğmesini dikti.

Çiçekleri suladı. Esneyerek gerindi ve yatak odasının yolunu tuttu.

Çalışma masasının yanından geçerken durdu, öğretmene tezkere yazdı, okul gezisi için para sayıp ayırdı, eğildi, sandalyenin altına girmiş ders kitabını aldı, masanın üstüne koydu.

Kek tarifleri defterini çıkardı,arkadaşına söz verdiği tarifi bir kağıda yazdı?, çantasına koydu.

Bakkaldan alınacaklarınot etti, notu da çantasına koydu.

Sonra gitti, 3'ü 1 arada temizleme losyonuyla yüzünü yükadı, dişlerini fırçaladı. Gece kremini ve kırışık önleyici nemlendiricisini sürdü.

Tırnaklarına baktı , törpüledi. içeriden "sen yatmaya gitmemiş miydin" diye seslenen babama "şimdi gidiyorum" deyip köpeğin su kabını doldurdu.

Kapıları pencereleri kontrol etti, holdeki lambayı yaktı.

Kardeşimin odasına gitti, oğlan uyumuş, lambasını söndürdü, bilgisayarını kapattı gömleğini astı, yerdeki kirli çorapları toplayıp sepete attı. Bana geldi, "haydi yat artık, biraz da yarın çalışırsın" dedi.

Kendi odasına gitti, saati kurdu, ertesi gün giyeceklerini hazırladı. 6 maddelik acil işler listesine 3 madde daha ekledi.

Kendi kendine iyi geceler diledi, hayallerinin gerçekleştiğini gözünün önüne getirdi.

işte o sırada babam televizyonu kapattı, ortaya öylece bir "ben yatıyorum" dedi ve gitti yattı.

Sizce bu işte bir gariplik yok mu? Kadınların neden daha uzun yaşadığını merak etmiyor musunuz?

ÇÜNKÜ BiZiM YAPIMIZ UZUN ÇEKİŞLİ (işiimizi bitirmeden öyle çabuk çabuk ölemeyiz)!

şimdi bu yazıyı tanıdığınız olağanüstü kadınlara gönderin - emin olun, hepsi bayılacaktır.

SONRA DA ARTIK YATIN!

ben yatıyorum(muyum acaba) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba duyuyor mu?

Acaba duyuyor mu?

işitme testi izmir 12 Mayıs Dünya İşitmeyi Koruma Gününde 0-6 yaş grubu çocuklara işitme testi yapılacaktır. İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği , 118 T Lions İşitmeyi Koruma komitesinin işbirliği ile başlattıkları bu kampanya için görüşülen İşitme merkezlerinin sıcak ilgisi sonucu 12 Mayıs Dünya İşitmeyi Koruma gününde 0-6 yaş çocuklara işitme taraması yaptıracaklardır. İşitme Engelliler...
  2. Bebeğiniz Acaba duyuyor mu?

Bebeğiniz Acaba duyuyor mu?

İşitme sistemi doğumda olgunlaşmış durumdadır. İşitmesi normal olan çocuklar doğumdan itibaren dili öğrenmeye başlarlar ve dil öğrenmede, yaşamın ilk 12-18 ayı çocuklarda alıcı (reseptif) öğrenmenin en yüksek olduğu dönemdir. Bebeklerin işitmesi ile ilgili bazı önemli gerçekler: Sağır veya işitme güçlüğü ile doğan bebekler dil öğrenmek için işitme duyularını kullanamazlar. Bu bebeklerde...
  3. olur mu acaba

olur mu acaba

Ağustos gelse...Şu kpss'yi atlatsam...Atansam...Çok bencilce oldu bu sefer galiba...:hmm:
  4. ev hanımları akşama kadar yan gelip yatıyor mu acaba?

ev hanımları akşama kadar yan gelip yatıyor mu acaba?

Adam akşamleyin iş çıkışı eve geldiğinde evin bahçesinin karmakarışık olduğunu görmüş. 3 çocuk da bahçede çamurlar içinde oynuyormuş.Boş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış. Karısının arabası garaj kapısının önünde, bir kapısı açık ve yamuk halde parkeder durumdaymış. Evin içine girdiğinde durum daha vahim şekle dönüşmüş.Girişteki halının bir kenarı kıvrılmış, havaya kalkmış ve abajur...
  5. Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

annemle yattım annemle yattım hikaye babamla annem ve ben hikaye annem ve ben hikayeleri BEN YATIYORUM Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde...

Sayfayı Paylaş