gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Aslan

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İki ateş elementinin beraberliğinden çakan kıvılcımları görebilirsiniz. Bu harika ve tutkulu bir ilişki olacaktır. On üzerinden on veriyoruz! İkinizde macera ve sağlıklı **** dürtülerine sahipsiniz. Aranızda müthiş bir ten uyumu olabilir. Aslan burcunun aydınlık bakış açısı ile sizin iyimserliğiniz birbirine çok uyar, bir arada olmak eğlenceli olacaktır. Aslan burcu sosyal hayatınızı genişletecek, özellikle güzel sanatlarla ilgili ilginç insanlarla tanıştıracaktır. Karşılığında sizde ona akademik çevreden insanlar tanıştırabilirsiniz.

Aslan insanı sizi gibi esnek değildir, değişikliklere bir türlü adapte olamaz. Başta fark etmediğiniz bu özelliği sizi şaşırtacaktır. Onu ikna etmeye çalışın. Aslan hükmetmeyi sever, fakat yüksek zekanız sayesinde özellikle pohpohlayarak onu parmağınızda oynatabilirsiniz. Aslan için övgü, oksijen kadar gereklidir, bunu unutmayın. Ağzınızdan çıkanı kulağınız işitsin sevgili Yay, lütfen patavatsızlığı bırakın, istemeden gaddarca açık sözlülüğünüzle başkalarının egolarına zarar veriyorsunuz.

İkinizde pratik değilsinizdir. Hayatınızın dramatik, tutkulu, renkli, enerjik ve birazda lüks içinde olmasını arzu edersiniz. Aslan burcu ile bu gerçekleşecektir ama onun aşırı harcamalarına dikkat etmelisiniz. Siz para konusunda hesaplı değilsiniz ama Aslan sizden beterdir. Onun lüks ve pahalı zevkleri meşhurdur. En azından birinizin iyi bir gelire sahip olması gerekiyor. İkiniz de iyimser olduğunuz için para biriktirmezsiniz, bir gün ne olduğunu bile anlamadan kendinizi sokakta bulabilirsiniz.

Yatakta ise en çılgın rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz anlar yaşayacaksınız. Güneş kral ya da kraliçe ile tutkulu geceler geçirebilirsiniz. Yaratıcı Aslan ile aşk hayatınız hiç monotonlaşmayacaktır. Aslan burcu sizin sportmen,atletik yapınızdan hoşlanırken, sizde onun şampanya zevkinden ve saten çarşaflarından zevk alacaksınız.

Özet olarak; onunla birlikte iken ayaklarınız yerden kesilecektir.

Ben Yay Sevgilim Aslan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...
  2. Ben Aslan Sevgilim Balık

Ben Aslan Sevgilim Balık

Kükreyen bir Aslan ve narin bir Balık! Kulağa uygun bir çift olarak gelmeseler ve astrolojik olarak pek uyumlu sayılmasalar da tuhaf bir şekilde iyi giden bir ilişkileri vardır. Siz ateş Balık ise su burcudur, bu ikisi kolayca bir araya gelemez. Balık sevgiliniz hassas, duygusal ve romantiktir. Burada ortak bir yönünüz var çünkü Aslan burcu aşka aşıktır. Balık sizin tüm fantezilerinizi...
  3. Ben Aslan Sevgilim Yay

Ben Aslan Sevgilim Yay

Yay ile tanışır tanışmaz onun sizin için yaratıldığını anlamışsınızdır. Hiç kimsenin yanında kendinizi bu kadar rahat hissetmemiştiniz. Yay sizin yıldız haritanızın gerçek aşk evinize yani 5. evinize düşmektedir. İkinizde zeki ve aydınlık ateş burçlarısınız. Yaratıcı fikirlerle dolu, hevesli, maceracı, hayat dolu, cömert ve iyimsersiniz. Sıcaklığınız tüm çevrenizi ısıtır, sizin yakınınızda...
  4. Ben Aslan Sevgilim Kova

Ben Aslan Sevgilim Kova

Sevgili Aslan gizemli Kova'yı anlamak ve sırlarını çözmek isteyeceksiniz. Kova burcu, bireysel, bağımsız ve farklıdır. Size bu kadar az benzeyen birini hayal etmek bile zordur. Kova isyankardır, toplumun alıştığı kuralları sorgular ve zorlar. Eskimiş, zamana uymayan alışkanlıkları sarsar, yok eder ve yeniler. Sizi tutucu olmakla, toplumdaki yerinizi bozmamak için taviz vermekle suçlayacaktır....
  5. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...

Sayfayı Paylaş