gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Boğa

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu zor bir beraberlik olacaktır. Bu ilişkiyi devam ettirebilmek için karşınıza çıkacak çıldırtıcı engellere hazır olun. Boğa pratik toprak elementidir. Sizin gibi ateş elementi yani iyimser, neşeli ve canlı değildir. Ailesine ve topluma derin bağlarla bağlıdır. Boğa burcunun sağlamlığı ve dengeli oluşu en başta sizi çekmiş olabilir ama bu özellik sonradan sizi ayıracaktır. Sevgilinizin tedbirli, sorumluluk sahibi, ne yapacağı belli olan birisi olduğunu yani sizin için sıkıcı ve ağır olduğunu fark edeceksiniz. Boğa ise sizin fazla iyimser, güvenilmez, uçarı, kaygısız ve patavatsız olduğunuzu düşünecektir.

Sevgili Yay sizin zalimliğe varan açık sözlülüğünüz bu ilişkide size zarar verecektir. Boğa burcu ilişkisinin bir an önce resmiyeti dönüşmesini ister bu da sizi korkutur. Siz ne kadar uzaklaşırsanız Boğa o kadar üstünüze düşecek bu da sizi çıldırtacaktır.

Başta sizi birbirinize çeken özelliklerinizi hatırlamaya çalışın. Her ilişkinin iyi ve kötü yönleri vardır. Başta hoşumuza giden özellikler daha sonra bizi rahatsız edebilir. Mesela başta dengeli gelen daha sonra sıkıcı gelmeye başlayabilir. Gerçekçi beklentileriniz olursa, ilişkiniz uzun vadeli olabilir.

Boğa burcunun olumlu özelliklerinden birisi de hayat boyu yanında olacak bir eş aramasıdır. Gelecek için Yay burcunun beceremediği iyi yatırımlar yapar, para biriktirir ve geleceğini güvence altına alır.

Bu ilişkiye bir şans vermeniz için bir nedeniniz daha var. Boğa burcu yatakta çok erotik ve duyarlıdır. Unutamayacağınız bir tecrübe olacaktır. Boğa sevgiliniz ilgilidir ve yavaş hareket ederek sizi sonsuz heyecanlandırır. Siz ise rahatlık ve eğlence getirirsiniz bu da Boğa'nın hoşuna gider.

Çok çaba göstermeniz gerekse de bu ilişkiye bir şans vermelisiniz.

Ben Yay Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Boğa Sevgilim Kova

Ben Boğa Sevgilim Kova

İkinizin arasında bir çekim olduğu kesin olmakla birlikte ilişkinizin devam edip etmeyeceği kesin değil. Kova sevgilinizin insanın aklını başından alan gizemli bir çekiciliği var. Kova, mesafeli, soğuk, analitik, entelektüeldir ve aklı hep başka yerlerdedir. Onun kafa yapısına ve işindeki üstünlüğüne hayran olursunuz. Dahilerin burcu olarak bilinen Kova'lar ileri teknoloji ile ilgili...
  3. Ben Boğa Sevgilim Yay

Ben Boğa Sevgilim Yay

Yay burcuna aşık olduysanız bu beraberliğin çok tatlı ve kolay olacağını zannetmeyin. Boğa burcu olarak doğanıza aykırı ama bu konuda yapmanız gereken çok iş var. Şans gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen Yay her zaman iyimserdir ve olayların iyi yönlerini görür. Siz ise gerçekçi ve kötü günlere hazırlık içindesiniz. O sizin kasvetli ve karamsar olduğunuzu, siz ise onun sorumsuz olduğunu...
  4. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Boğa

Ben Oğlak Sevgilim Boğa

ben oğlak sevgilim boğa eğer bir Boğa'ya tutuldunuzsa gerçek aşkı buldunuz demektir. İkiniz her yönden uyuşur ve tatmin olursunuz. Lüks, zevk ve sonunda mutluluk. Boğa burcunun güneşi sizin 5.evinize yani gerçek aşk ve zevk evinize düşmektedir, ona aşık olmanıza şaşırmamalı! Boğa burcu güvenilir, sağlam, pratik ve azimlidir. Onda bir eşte aradığınız tüm özellikler var. Siz evliliğe gerçekçi...

Sayfayı Paylaş