gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim İkizler

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu ilişki yüksek zeka üzerine kuruludur. Çocuğunuz olursa IQ' su çok yüksek olacaktır. Beraberliğinizde ufuklarınızı genişletmek ve sürekli yeni şeylerler keşfetmek ön planda olacaktır. Kısacası İkizler burcu sizin için en doğru seçimdir. İkizler, günlük haberler üzerinde yoğunlaştığı için gazetecilerin burcu olarak bilinir. Yay ise insanlık hakkında bilgi toplamaya ve bundan anlam çıkarmaya çalışır. Yay burcu filozofların burcudur. İkizler insanı sizinle teorik ve iddialı kavramlarla uğraştığınız için dalga geçebilir. Siz ise ona kimin neyi, ne zaman yaptığı gibi olayları takip etmekten esas konuyu göremediğini söylersiniz. Bu iki yorumda da gerçeklik payı vardır. Her burç hayat bulmacasının başka bir parçasını çözmekle görevlendirilmiştir.

Siz ateş elementisiniz ve hava İkizler'le iyi anlaşırsınız. İkinizde seyahat etmekten hoşlanırsınız. Her an uçağı atlayıp en uzak yerlere gitmeye hazırsınız. Yeni şeyleri keşfetmeye olan ortak merakınız ilişkinizi hep canlı tutacaktır.

İkinizinde fazla akılcı oluşu problem yaratabilir. O kadar çok düşünürsünüz ki hissetmeye zamanınız kalmaz. Yıldız haritanızda su burçları varsa ilişkinize duygu getirecektir. Yoksa analiz ve mantık yürütmelerinizle birbirinizin başını ağrıtabilirsiniz. Bu konuya dikkat ederseniz başka bir probleminiz olmayacak ve fazla çabaya gerek kalmadan rahatlıkla yürüyen bir ilişki olacaktır.

Yatakta parıldayacaksınız. İkinizde konuşkan, oyuncu, şakacı ve esprilisiniz. Renkli, heyecanlı ve hareketli **** hayatınız olacaktır. Sadece buradaki uyumunuz bile sizi çok yakınlaştıracaktır.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kez tam 12 den vurdum galiba :)

Ben Yay Sevgilim İkizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Balık Sevgilim İkizler

Ben Balık Sevgilim İkizler

Siz su elementisiniz, İkizler ise hava. Bu ikisinin karışımı canlı bir ilişki yaracaktır ama önce aşkınızı bitirmeyecek bazı konuları halletmeniz gerekiyor. Bu çift Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu sayılmaz. İkizler burcunun canlı sohbetlere, harekete ve değişikliğe ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile sinemaya, tiyatroya, yeni sergilere ya da internet kafelere...
  3. Ben İkizler Sevgilim Yengeç

Ben İkizler Sevgilim Yengeç

İlk bakışta İkizler ve Yengeç burçları bir araya gelemeyecek kadar farklı gözükseler de, biraz çaba ile harika bir beraberlik olabilir. Siz hava elementisiniz ve sevgiliniz Yengeç ise su elementidir, bu ikili çok iyi bir karışım oluşturabilir. Önce farklılıklarınızı ele alalım. Yengeç insanı evine, ailesine bağlıdır ve kök salmak ister. Siz ise bavulunuzla seyahat ederek yaşamak, sonsuz...
  4. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  5. Ben İkizler Sevgilim Yay

Ben İkizler Sevgilim Yay

Sevgili İkizler, sizi büyük ihtimalle Yay'ın zeki, meraklı, kafa yapısı ve soruları baştan çıkardı. Onun zekası sizi mıknatıs gibi çekmiş olmalı. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, ateşle havanın birlikteliği harika olacaktır. İkinizde monotonluktan nefret eder, sık sık seyahat etmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eğlenirsiniz. İkiniz içinde öğrenmek çok...

Sayfayı Paylaş