gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Kova

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Beraber bir yere gittiğiniz zaman fark ediliyor musunuz? Büyük bir olasılıkla evet! Kova burcu ile aranızda öyle bir uyum vardır ki herkes birbiriniz için yaratıldığınızı düşünür. İkinizde politika, insan hakları, teknoloji ve topluma etkisi, çevre gibi konularla ilgilisiniz. Hayata olumlu ve neşeli bir yaklaşımınız var. Evde oturmaktansa dışarıda olmayı, yeni insanlarla tanışmayı tercih edersiniz. İkinizde objektif, akıllı, mantıklı, hissetmekten çok düşünen insanlarsınız.

Kova burcu iletişimci hava elementidir. Siz ise saf ateşsiniz. Beraberliğinizde ateşiniz Kova ile alevlenerek daha parlak olacaktır. Sizin başkalarını inciten, gaddarca açık sözlülüğünüzden Kova burcu hiç etkilenmez. Sizin dobralığınız sayesinde kendisini ve dünyayı daha iyi tanıdığını düşünür.

Yatakta da sizlere duygularınızdan çok kafanız egemendir. İkinizde fazla tutkulu duygulara şüphe ile yaklaşırsınız. Sizlere göre bunlar hormonların marifetidir. Sizler yüksek IQ'lu, mantıklı eşler istersiniz.

İkinizde ilişkinin başında (hatta belki de hiç bir zaman!) bağlanmak istemezsiniz. Kova'da sizin gibi özgürlüğüne düşkündür ve diğer insanlardan farklıdır. Toplum kuralları onu hiç bağlamaz. Birlikte istediğiniz gibi bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Pratik değilsiniz ama bu küçük detayla başa çıkabilirsiniz. Devam etmeli misiniz? Kesinlikle evet! Kova ile beraberliğiniz on üzerinden on eder, ona sıkı sarılın.

Ben Yay Sevgilim Kova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...
  3. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...
  4. Ben KOva Sevgilim Yay

Ben KOva Sevgilim Yay

Kova ve Yay çifti özgür, birbirini mental olarak besleyen ve geliştiren, deneyimci ve birbirleri için tatmin edici bir ikili oluşturur. Sosyal yaşamda iki tarafın da çok rahat ve doğal oluşu, yeni ilişkilerin kurulması ve yeni insanların birlikteliğe katkıda bulunması için oldukça olumludur. Yay ve Kova birlikteliğinde sıradan pembe bir aşk yaşanmayabilir ama, heyecanların farklı boyutları,...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş