gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Yay

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar iyimsersiniz ki her zaman her şeyin yolunda gideceğine inanırsınız ve hiç para biriktirmezsiniz. Kara günler ya da ilerisi için yatırım yapmalısınız.

İlişkinizin en zevkli yanı bitmeyen sohbetleriniz olacaktır. Birbirinizle konuşmaktan hayat boyu zevk alacaksınız. Felsefe yapar, sosyal konulardan ve yaşamla ilgili her türlü konudan konuşmaktan, tartışmaktan zevk alırsınız. Kafanız sürekli dolu olacaktır.

Bazen kendinize daha az benzeyen biri ile olmak ihtiyacını duyabilirsiniz. Sizin ya da sevgilinizin doğum haritasında toprak ya da su gezegenleri varsa daha iyi olacaktır. Beraberliğinizde eksik olan pratiklik ve duygusallık tamamlanacaktır.

İkinizde aşka kalbinizden çok kafanızla yaklaşırsınız. Sizler için doğal olan budur. Aranızdaki **** ise çılgın, şehvetli ve harika olacaktır. Sizler yürümeyi, bisiklete binmeyi, dağcılık yapmayı, yüzmeyi ve tenis oynamayı sevdiğiniz için formdasınızdır. Kapalı ortamda, spor salonlarında spor yapmayı sıkıcı bulursunuz.

Bu ilişkiye kesinlikle "evet" diyoruz.

2. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Yay Sevgilim Yay
    Emegıne saglık

Ben Yay Sevgilim Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Balık

Ben Yay Sevgilim Balık

Yay burcu ve Balık burcunun beraberliği kolay olmayacaktır. Gene de ikinizde değişken burçlar olduğunuz için esnek yapılarınızla aranızdaki problemleri halledebilirsiniz. İlişkinizde sorun yaratabilecek konuları belirleyelim, siz de önleminizi alın. Aranızdaki en büyük fark, Balık burcunun aşırı hassas ve romantik oluşudur. İri ve ifade dolu gözlerinden tüm duygularını okuyabilirsiniz. Balık...
  2. Ben Yay Sevgilim Kova

Ben Yay Sevgilim Kova

Beraber bir yere gittiğiniz zaman fark ediliyor musunuz? Büyük bir olasılıkla evet! Kova burcu ile aranızda öyle bir uyum vardır ki herkes birbiriniz için yaratıldığınızı düşünür. İkinizde politika, insan hakları, teknoloji ve topluma etkisi, çevre gibi konularla ilgilisiniz. Hayata olumlu ve neşeli bir yaklaşımınız var. Evde oturmaktansa dışarıda olmayı, yeni insanlarla tanışmayı tercih...
  3. Ben Yay Sevgilim Başak

Ben Yay Sevgilim Başak

Toprak elementi Başak ile ateş elementi Yay'ın arasındaki çekim keskin zekaların çekimidir. En sonunda zekası ile sizi alt edebilen birini buldunuz. Başak burcu detaycı, kararlı, politik ve konuşkandır. Patronunuza onu tanıştırmaktan gurur duyarsınız. Ona hayran olmamak elde değildir. Aranızdaki en büyük sorun Başak insanının çalışırken sizin ise eğlenirken mutlu olmanızdır. Başak burcunun...
  4. Ben Balık Sevgilim Yay

Ben Balık Sevgilim Yay

Yay çok açık sözlü, Balık ise kırılgan ve diplomatik olduğu için bu ilişki özellikle iletişim bakımından zor olacaktır. Yay burcu patavatsızlığının yanı sıra umursamaz, ilgisiz ve bazen de bilerek kırıcı olabilir. Bu tutumu için hesap sorduğunuz zaman bunu aslında sizin istediğinizi söyleyecek, tartışmalarınız uzayacak ve sonuçta ilişkiniz bitebilecektir. Yay ateş elementi, Balık ise su...
  5. Ben İkizler Sevgilim Yay

Ben İkizler Sevgilim Yay

Sevgili İkizler, sizi büyük ihtimalle Yay'ın zeki, meraklı, kafa yapısı ve soruları baştan çıkardı. Onun zekası sizi mıknatıs gibi çekmiş olmalı. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, ateşle havanın birlikteliği harika olacaktır. İkinizde monotonluktan nefret eder, sık sık seyahat etmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eğlenirsiniz. İkiniz içinde öğrenmek çok...

Sayfayı Paylaş