gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yay Sevgilim Yengeç

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ben yengeç sevgilim yay Bu oldukça zor bir ilişki olacaktır. Yürümesi için çok çaba göstermelisiniz. Öncelikle zorluklara bakalım.
    Temelde çok farklısınız. Sevgiliniz Yengeç su elementidir, duygusal ve karamsardır. Günlerce somurtuk ve depresif halde dolaştığı için sinirlerinizi bozacaktır. Siz ise ateş elementisiniz, duygusal değilsiniz, neşeli ve iyimsersiniz. Ateş ve su burçları birbiri ile uyumlu değildir. Değişken burç olduğunuz için Yengeç'ten daha esneksiniz. Yengeç burcunun değişikliklere direnmesi sizi en iyi ihtimalle şaşırtacak, en kötü ihtimalle de sinir edecektir.

Siz geleceğe dönüksünüz, Yengeç insanı ise geçmişe bağlıdır. Sürekli olarak geriye dönüp, şöyle yapsaydım, yapmalıydım diye söylenmesi sizi çıldırtacaktır. Ona bunun bir işe yaramadığını söylersiniz, bazen haklısınızdır.

Yengeç burcu tüm ruhu ile size bağlanacak ve sevgisini verecektir. İyi bir dinleyicidir, sizi canı gönülden dinler ve iyi çözümler önerir. Onun sizi çok sevdiğinden emin olacaksınız. (çok az burç onun kadar vericidir.)

Kolay incinen Yengeç burcu ile konuşurken dikkatli olun, patavatsız konuşmalarınız onu yaralayabilir. Bütün burçlar içinde en kuvvetli hafızaya sahip olandır, söylediklerinizi hayat boyu hatırlar.

Yatakta ise size hiç tatmadığınız duyguları yaşatacaktır. Onunla olan ilişkinizi asla hafife almayın, bu onun için sıradan bir olay değildir. Durgun suların çok derin olduğunu unutmayın. Yengeç burcunu el üstünde tutun, karşılığında size olan aşkı büyüleyici olacaktır.

Temeldeki farklı yapılarınız bu ilişkiyi zorlaştıracaktır. Beraberliğiniz ancak birbirinize çok sevgi ve saygı gösterirseniz mümkün olabilir

Ben Yay Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Yay

Ben Yengeç Sevgilim Yay

Bu beraberlik pek iyi bir fikir sayılmaz. Yay, iyi eğitim almış, kültürlü, değişik ilgi alanları olan, farklı konularda söz sahibi olan biridir. Onun ilgi çekici konuşması sizi büyülemiş olmalı. Yay hayatın önemli konuları hakkında felsefe yapar. "Neden kötü şeyler hep iyilerin başına gelir?", "Ön yargı yok edilebilir mi?", "Kader diye bir şey var mı?" gibi zor...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  5. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...

Sayfayı Paylaş