gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yengeç Sevgilim Akrep

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu son derece seksi ve sağlam bir ilişki olacaktır. Yengeç en iyi su burçları ile anlaşır, Akrep'te bir su burcudur. İlişkinizin başında kendinizi Akrep insanının ellerine bırakın, o sizi baştan çıkarsın. Bütün günü yatakta geçirin, zaten başka bir şeye zamanınız kalmayacaktır. Zodyak'ın **** bombası Akrep insanının gözü dışarıda zannedebilirsiniz ama bu doğru değildir.

Akrep burcu da sizin istedikleriniz ister. Ev hayatı, kendine ait özel hayat, çocuklar, ve hayatının sonuna kadar harika bir ****. Sadakat Akrep için çok önemlidir, sahiplenici ve kıskançtır, bu da aslında onun gerçek niyetini gösterir.

Birbirinizin yoğun duygusal ihtiyaçlarını iyi karşılarsınız ve konuşmadan da anlaşabilirsiniz. Akrep'te sizin gibi iyi bir alıcıdır ve karşısındakinin sıkıntısını hemen anlar. Akrep insanının da sizin gibi ruh hali sık sık değiştiği için birbirinizi iyi anlarsınız.

Onun arada bir size yönelen kızgınlığı ile nasıl başa çıkacağınızı sezgileriniz sayesinde iyi bilirsiniz. Aynı şekilde kendini incinmiş hissettiğinde ya da egoistleşmeye, mantıksız olmaya başladığında nasıl davranacağınızı, sınırı ne zaman ve nerede çizeceğinizi iyi bilirsiniz.

Onu tatlılıkla, sezgilerinizle ve konuşarak yola getirmeye çalışın. Akrep sabit nitelikli bir burç olduğu için sabit fikirlidir. Siz, öncü nitelik taşıyan bir burç olduğunuz için ondan daha esnek sayılırsınız. Onunla bir çok konuda konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışın.

Bütün bunlar önemli sorunlar sayılmaz. Akrep sevgiliniz size tapacaktır. Eşine az rastlanan harika bir ilişkiniz olacak. Akrep sevgilinize sıkı sarılın ve onu sakın bırakmayın.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bunların çoğu doğru sevgilime sarıldım ve bırakmıyorummm :D

3. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    akrep ve yengeçin dayanılmaz hafifliği

Eveeet canlarım ben bir yengeçim kocacım da tam bir akrep yorumlar bu kadar cuuuk oturur yaniii teşekkürler:dilektut:

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok sevindimm senin adına evlenmişsiniz bide insallah darısı basımaaaa :D akrebiiimm

Ben Yengeç Sevgilim Akrep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  2. Ben Akrep Sevgilim İkizler

Ben Akrep Sevgilim İkizler

Bu ilişki ilk başta uyumlu gibi gözükmese de bir çok yönden hoş bir beraberlik olacaktır. İkizler burcu, sizi dış dünyada olup bitenden haberdar edecek ve kabuğunuzdan çıkarmayı başarabilecektir. Siz en ketum burçlardan birisiniz ve geveze İkizler ile eğleneceksiniz. Siz gün içinde düşünmek ya da okumak için yanlız kalmak istersiniz. İkizler burcu zamanla, sizin bu ihtiyacınızın ondan ayrı...
  3. Ben Akrep Sevgilim Yengeç

Ben Akrep Sevgilim Yengeç

Bir Yengeç burcuna aşıksanız size çok uygun birini buldunuz demektir. Bu beraberliğin değeri 10 üzerinden 10 olacaktır. Yengeç insanı da sizin gibi derin duygulara sahiptir ve çok anlayışlıdır. Birlikte zengin ve sıcak yaşantınız olacaktır. İkinizinde duyguları sık sık değiştiği için bu konuda birbirinize anlayış gösterirsiniz. Değişen duygularınızı izlemek ilginç olacaktır. Yengeç'te sizin...
  4. Ben Akrep Sevgilim Akrep

Ben Akrep Sevgilim Akrep

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç...
  5. Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz. Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz...

Sayfayı Paylaş