gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yengeç Sevgilim Başak

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Seçkin, zarif Başak çok iyi bir iletişimci ve hoş sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanır ve çok iyi yazı yazar. Ona çok çabuk aşık olduğunuzu göreceksiniz. Siz su elementisiniz, Başak ise toprak, beraberliğiniz harika olacaktır. Bazı astroloji kaynakları utangaç yapılarından dolayı Başağı sıkıcı olarak tanımlamaktadır. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin gibi duygusal bir eşle ateşli ve coşkulu yönleri ortaya çıkacaktır.

Günlük hayatta da iyi anlaşırsınız. Başak insanı, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayışı içindedir. Sizin gibi değişken ruh halleri olmadığından karamsar günlerinizde size destek olacaktır. İkinizin de evhamları meşhurdur bu durumda birbirinize destek olamazsınız. Neyse ki aynı zamanda endişelenme ihtimaliniz azdır. Siz üzüldüğünüz zaman daha çok mideniz ağrır onun ise bağırsakları hassastır. İkinizde ağır yağlı yemekler yememeli, bol sebzeli hafif yemekler yemelisiniz.

Başak sabırlıdır, sinirlendiği zaman bile kabalaşmaz. Hesaplıdır, asla savurgan değildir ve çok çalışarak başarılı olur. Ahlaki değerlere önem verir, hep doğrudan yanadır, aldatmayı sevmediğinden size sadık kalacaktır.

Başağın tatlılığı, esprileri, ilgisi, özeni sizi çok mutlu edecektir. Onun yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz, bu ilişki çok iyi olacaktır.

Ben Yengeç Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  2. Ben Başak Sevgilim Yengeç

Ben Başak Sevgilim Yengeç

başak ile yengeç başak ve yengeç ve Su elementi Yengeç ile toprak elementi Başak insanının beraberliği çok "doyurucu" olacaktır. Su toprağı besler ve doğurgan hale getirir. Yengeç burcu ile anlaşamadığınız konular olsa da eninde sonunda birbirinize dönersiniz. Güneşleriniz birbirlerine 60º açı yapıyor. Bu iyi ve fırsatlar yaratan bir konumdur, aranızdaki iletişimin iyi olacağını...
  3. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...
  5. ben yengeç sevgilim başak ekeği nasıl uyumlumuyuz?

ben yengeç sevgilim başak ekeği nasıl uyumlumuyuz?

ben yengeç sevgilim başak ekeği nasıl uyumlumuyuz? :koro:

Sayfayı Paylaş