gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yengeç Sevgilim Oğlak

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılıdır. Siz de bu içgüdüye sahip olduğunuz için onu onlar ve destek olursunuz. Bu iyi bir ilişki olacaktır. Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, sağlam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir geleceğe sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiğinizden bu konuda anlaşırsınız.

Sevgili Yengeç, siz su elementi olarak bu ilişkiye sezgilerinizi, duygusallığınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinize çok uyarsınız. Oğlak ağırdan alacak ve size çok zaman ayıracaktır, siz de derin duygularınızla karşılık vereceksiniz.

Oğlak işteki başarıları ile bir çok hayranı olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktır. Bu da sizin ihtiyacınız olan güven duygusunu yaratacaktır.

Siz bu ilişkide evinizin ve ileride çocuklarınızın efendisi olurken, Oğlak insanının hayalindeki ev hayatını sağlayacaksınız. Oğlak ise daima çalışacaktır. Onu git gide daha çok işkolik olduğunu görseniz de şikayetçi olmayacaksınız.

Size çok uygun olan Oğlak burcunu sakın kaçırmayın.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hadi bakalım kaçırmam umarım :D:D:D

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hadi hayırlısı fırtınam :kiss:
    kaçırmazssın ben yakalar sana getiririm hahaha
    kıskandım ama bende fal isterim yengeçle balıkkkk

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
  5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    fırtınam hep mutlu olmanı istiyorum zaten ben senin hep gülmeni mutlu olmanı sevmeni ve sevilmeni istiyorum canım bu inşallah hayırlıdır olur canım :kiss: sende sıkı tut kacırma ben sana yarın sıkı tutmanın yollarını anlatırım hahaha

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın jujum iyi güzel dileklerin için tamam yarın sendeyim kısmetse :kiss:

7. son_bahar32

son_bahar32 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni üyeyim ve ilk baktığım konuda bu oldu süper valla moralim yerine geldi
    :)

8. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bizdede tam tersi ben oğlak eşim yengeç hahaha ama çok şükür uyumluyuz

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    herkes icin hayırlısı :d :D

Ben Yengeç Sevgilim Oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  2. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş