gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış çiçekler gibi solabilirler. Aynı şeylere ihtiyaç duyduğunuz için birbirinizi iyi anlarsınız. İkinizde evi, aileyi her şeyin üstünde tutarsınız ve çok iyi anne-baba olursunuz.

İkiniz konuşmadan bile birbirinizin duygularınızı anlayabilirsiniz. Şefkatli bir bakış yada nazik bir davranışla anlaşabilirsiniz. İkinizin de yöneticisi Ay'dır. Bu yüzden ruh haliniz sık sık değişebilir. Aynı anda karamsarlığa kapılırsanız birbirinizi teselli edemezsiniz. Bu ise bu kadar uygun bir eş için ödeyeceğiniz küçük bir bedel olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise geçmişe olan bağınız olacaktır. Yengeçler bugünden şikayetçidirler, geçmişe özlem duyarlar ve hatıraları ile yaşarlar. Birinizin önceki evliliğinden bir çocuğu varsa onunla ilgilenmekten diğer Yengeci ve çocuklarını ihmal edebilir. Bu da hassas diğer Yengeci incitebilir.

Yatakta ikiniz de tatlı, yumuşak ve ilgilisiniz. Birlikte dünyayı yerinden oynatabilirsiniz. Su elementleri beden dilini, yüz ifadelerini çok iyi algılarlar. Onun için yatakta hayranlığınızı, mutluluğu ve aşkı çok iyi ifade edebilirsiniz. İkinizin de sezgileri başkalarının düşüncelerini okuyacak derecede gelişmiştir.

Yoluna gül yaprakları serpin ve duygusal Yengece aşkınızı ilan edin. Sizin için en iyisi o olabilir.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    offffff offfffffff süper cidden ama aşk yok :(

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yengec kendi burcundan olanlada cok iyi anlasır ama benim favorim akrepppp

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yengeç Sevgilim İkizler

Ben Yengeç Sevgilim İkizler

İkizler'in etrafına yaydığı enerji sizi çekmiş olmalı. Toplumdaki rahatlığına, etrafına topladığı arkadaşlarına, meraklı, konuşkan oluşuna ve canlı sohbetlerine bayılıyorsunuz. Yeni, güncel olan her şey ile ilgilidir. Peki, siz onun sürekli ilgisini çekebilmeyi başarabilecek misiniz? Siz Yengeç birliktelik, yakınlık ve kuvvetli duygularınızla güçlüsünüz. İkizler ise soğuk, ilgisiz ve uzak...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Akrep

Ben Yengeç Sevgilim Akrep

Bu son derece seksi ve sağlam bir ilişki olacaktır. Yengeç en iyi su burçları ile anlaşır, Akrep'te bir su burcudur. İlişkinizin başında kendinizi Akrep insanının ellerine bırakın, o sizi baştan çıkarsın. Bütün günü yatakta geçirin, zaten başka bir şeye zamanınız kalmayacaktır. Zodyak'ın seks bombası Akrep insanının gözü dışarıda zannedebilirsiniz ama bu doğru değildir. Akrep burcu da...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  4. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...
  5. Ben Kova Sevgilim Yengeç

Ben Kova Sevgilim Yengeç

ben kova sevgilim yengec Kova ve Yengeç arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Yengeç burcu hassas, duygusal ve romantiktir. Derin duygulara sahiptir. Çevresindeki her şeyi yüreğinin sesiyle yorumlar. Kova ise değişkendir. Onun hayatına ayak uydurmak çok zordur. Çünkü her konuda sürekli değişkenlik gösterir. Sadakat konusunda da sorunları vardır. Tek bir kişiye bağlanmakta zorluk çeker. Her iki...

Sayfayı Paylaş