gebe
  1. cilvelim

cilvelim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben yengeç yükselenim yengeç

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında cilvelim tarafından paylaşıldı.

bilmiyorum yeni üyeyim yenlış yere yanlış konu açmışsam özür dilerim sizden burcumla ilgili yorum istiyorum? :)

Ben yengeç yükselenim yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Yengeç

Ben Boğa Sevgilim Yengeç

Sevgili Boğa en sonunda öbür yarınızı bulmuşsunuz. Siz ve Yengeç aynı şeyleri istersiniz: aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk. Sezgisi güçlü Yengeç burcu siz daha ağzınızı açmadan bile aklınızdan geçenleri bilir. Yengeç size şefkat ve ilgi gösterecek siz de ona aynı şekilde karşılık vereceksiniz. Bu ilşkinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Başbaşa kaldığınız zaman kucak...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Balık

Ben Yengeç Sevgilim Balık

Balık burcuna aşık olmanıza şaşmamalı! Nerede ise konuşmadan sadece sezgilerinizle anlaşıyorsunuz. Balık su elementidir ve bu özellikleri en çok taşıyan burçtur. Su burçları içinde en yardımsever olanıdır. Beden dilini ve yüz ifadelerini çok iyi algılar. Siz bir şey söylemeden endişelerinizi bilecek ve sizi teskin edecektir. Kendisi çok kolay incinen Balık sizi hiç incitmeyecektir....
  3. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Akrep

Ben Yengeç Sevgilim Akrep

Bu son derece seksi ve sağlam bir ilişki olacaktır. Yengeç en iyi su burçları ile anlaşır, Akrep'te bir su burcudur. İlişkinizin başında kendinizi Akrep insanının ellerine bırakın, o sizi baştan çıkarsın. Bütün günü yatakta geçirin, zaten başka bir şeye zamanınız kalmayacaktır. Zodyak'ın seks bombası Akrep insanının gözü dışarıda zannedebilirsiniz ama bu doğru değildir. Akrep burcu da...
  5. Ben Kova Sevgilim Yengeç

Ben Kova Sevgilim Yengeç

ben kova sevgilim yengec Kova ve Yengeç arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Yengeç burcu hassas, duygusal ve romantiktir. Derin duygulara sahiptir. Çevresindeki her şeyi yüreğinin sesiyle yorumlar. Kova ise değişkendir. Onun hayatına ayak uydurmak çok zordur. Çünkü her konuda sürekli değişkenlik gösterir. Sadakat konusunda da sorunları vardır. Tek bir kişiye bağlanmakta zorluk çeker. Her iki...

Sayfayı Paylaş