gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Umudun bittiği yerde verirsin son nefesini. Bitti dediğin yerde umudun aydınlatır tekrar etrafını. Ama yetmez sen direnmedikçe, düzeltmeye seni.
    Aynada yüzüne baktığında değil, gözlerinin içine baktığında görürsün içini.
    Yazmaya çalışırken ellerin titrediğinde anlarsın tükenmekte olduğunu ve gülümsediğinde acıların akar gözbebeklerinden damla damla.

Her yeni başlangıçta biraz daha sona yaklaştığını bilmek tatsızlaştırır damağını ve susarsın söylemeye vazgeçtiklerini.
    Ne son dediğinde son bulur herşey, ne de yeni bir başlangıç dilediğinde yeniden başlayabilirsin.
    Kendine söylediğin yalanları hissedersin omuzlarında ağırlığı senden fazla.
    Yüreğin korkudan titrer, sen cesurca kafa tutarken hayata. Anlatamazsın kör cümlelerini. Sallanır vücudun karanlığında, boyunda yalanlarınla. Kapanmaz gözlerin yorgunluğuna.
    Seni biraz daha sona yaklaştırdığını bildikçe yakarsın bir sigara daha ne kadar yaşamak istesende. Nefes almak her defasında biraz daha zorlaşır duman dolu ruhunda. Nefes almadan yaşamaya çalışırsın. Vücudundan önce beynin yok olmaya başlar ve savrulur ruhun boşluğunda..

Kızarsın bazen görmedikleri için göstermediklerini ama çaresiz anlarsın.
    Keşkelerin gerçek anlamını keşfedersin çaresizce ve hiç kurtulamadığın izler kazınmıştır her bir yerine.
    Artık hiçbir şey olamayacağını gördüğünde hatırlarsın aslında ne olmak istediğini. Bir tek vermediğin güzellikler kalır avuçlarında, daimi atıl. Verecek gücü de bulamazsın kayıp benliğinde.
    Zehir dolaşır damarlarının kalbine uzanan kıvrımlı dar yollarında. Sallanır durursun ölüm ve yaşam arasında. Hayatın neresinde düşersin bilinmez.

Ben yetişemedim kaybettiklerime ...

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ...
    yuregine saglik canim yuregimizin en hassas yerlerine dokunuyorsun yavasca bazen soyleyemediklerimizi sen kelimelere dokuyorsun sagolasin

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evet arkadaşımın sözlerine katılmakla beraber paylaşımlarınızı çok beğeniyorum emeğinize o sıcak yüreğinize sağlık

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

emegıne yuregıne kalbıne saglık ablamm..süper olmuş..
    Ben yetişemedim kaybettiklerime ...

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim meleklerim sağolun varolun

6. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seni biraz daha sona yaklaştırdığını bildikçe yakarsın bir sigara daha ne kadar yaşamak istesende. Nefes almak her defasında biraz daha zorlaşır duman dolu ruhunda. Nefes almadan yaşamaya çalışırsın. Vücudundan önce beynin yok olmaya başlar ve savrulur ruhun boşluğunda..

7. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sallanır durursun ölüm ve yaşam arasında. Hayatın neresinde düşersin bilinmez.

Ben yetişemedim kaybettiklerime

harikaydı emeğinize sağlık.

8. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler bitanem

Ben Yetişemedim Kaybettiklerime ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben asla suçlamıyorum Seni ...Kavuşmadan kaybettiğim Sevgili…

Ben asla suçlamıyorum Seni ...Kavuşmadan kaybettiğim Sevgili…

sende istemezdin değil mi böyle apansız Sende istemezdin değil mi? Böyle Apansız üstelik başlamadan bitmesini? Ben asla suçlamıyorum Seni Ve Sen Kavuşmadan kaybettiğim Sevgili… Eğer varsa hatırım Sakın cezalandırma kimseleri..! Düşün ki..! Esmeye hakkı olmayan Bir bahar meltemiydi bizimki Yüreğimize... Sadece eli değdi Değdi Ve Geçti… DOĞUŞ KILINÇ
  2. Yetişemedim Yüreğine..!!

Yetişemedim Yüreğine..!!

Yalnızlık yalnızlık yalnızlık :( :( " Yalnızlığını anlat bana... " Yetişemedim Yüreğine..!! Aldım elime kalemi boş bir sayfa buldum sen’li yazılarımın arasında… Yalnızlığı beklemeye koyuldum beyaz düşlerime esir olan karanlık odamda… Geldi sensizliğin çarpıcı boşluğunda.. Nefesim daraldı yuttum içimde her ne varsa… Dört duvar dillendi sessizliğimden ! Sustu yakarışlar… Taştı...
  3. İnsan kaybettikleriyle insandır

İnsan kaybettikleriyle insandır

Her sabah pencerenin kenarına konan kuş artık gelmez olmuşturBayat ekmek kırıntıları, alıngan bir kuşun geride bıraktığı son parçalardırKimbilir hangi hoyratlığına alınıp gitmiştir buralardan Birkaç sabah daha merakla pencerenin kenarına baktığınızda, kırıntılar hala oradaysa, küçük bir iç burkuntusu hepsi o kadar… Bir kuş giderken neleri götürebilir ki yanında Oysa bir sevgili...
  4. genç yaşta kaybettiğimiz ünlüler

genç yaşta kaybettiğimiz ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nd chavez'in cenazesine yetişemedi

Nd chavez'in cenazesine yetişemedi

Cenaze törenine katılmak için Venezuela'ya giden şarkıcı Nihat Doğan, Caracas'taki törene yetişemedi...Türkiye saati ile gece 01.00 sularında Venezuela'ya ulaşan Doğan, "20 saate yakın bir yolculuktan sonra kazasız belasız Venezuela Caracas'a geldim... Buradan herkese selamlar saygılar" diye tweet attı. Fakat Nihat Doğan Venezuela'ya gitmesine rağmen törenlere yetişemedi. Ünlü...

Sayfayı Paylaş