gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben yılbaşında ne giyeceğim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşında dışarı çıkma ihtimalimiz var. Arkadaşlarla gidecez ama özel biri de olacak, sizce nasıl giyinsem ? Önerileriniz...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Aşağıda ki kombinleri inceleyebilirsiniz..

ben yılbaşında ne giyeceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresine girmeyin, yeniyıl gecesi en şık kadın siz olun

Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresine girmeyin, yeniyıl gecesi en şık kadın siz olun

Ekonomik güçlüklerden ötürü o gece giyecek birşeyler satın alamadıysanız, bu rehber tam size göre! Büyük güne az kaldı. Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresi şimdiden tüm kadınları sardı. Kriz yüzünden yeni bir şey alamayanlar, vakit darlığından alışverişe çıkıp mağaza mağaza dolaşamayanlar, Hürriyet Cumartesi, sizlere özel bir rehber hazırladı. Yapmanız gereken tek şey evdeki siyah elbiselerden...
  2. Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

mülakata giderken ne giyilir iş görüşmesine giderken ne giyilir iş görüşmesinde mülakatta banka mülakatında MÜLAKATIM VAR, AMA NE GİYECEĞİMİ BİLMİYORUM! İlk kez bir iş görüşmesine mi gidiyorsunuz? Peki, ne giyeceğinizi biliyor musunuz? İşte size bu ilk iş görüşmesinde yardımcı olacak önemli ipuçları… Okul hayatını, iş hayatından ayıran en önemli özelliklerden biri kuşkusuz serbest...
  3. Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

Parti mi Var.. Ne Giyeceksin?

doğum günü partisinde ne giyilir Mezuniyet, doğum günü partin mi var .. ee ne giyeceksin ? Hiç sıkılmayalım çünkü melekler mekanında yok yok :D Doğumgünü, parti , düğün ve davetlerde giyebileceğiniz birbirinden farklı ve şık gösterişli elbiseler hazırladım sizlere..
  4. Mezuniyet Balosunda Ne Giyeceğim Diye Düşünen Genç Kızlarımız....

Mezuniyet Balosunda Ne Giyeceğim Diye Düşünen Genç Kızlarımız....

Mezuniyet Balosunda Giyilecek Kıyafetler Mezuniyet Balosu Elbiseleri Okullar kapanıyor eee artık mezuniyet balosuna en güzel elbiseyi seçip gecenin en şık ı siz olmalısınız...İşte gecenin prensesi olabişeceğiniz elbiseleri sizlere sunuyorum meleklerim....Herkesin ağzı açık kalacak :D:D Daha değişik ve hoş balo kıyafetleri..
  5. Hamilelikte ne tür giyeceklerden kaçınmak gerekir?

Hamilelikte ne tür giyeceklerden kaçınmak gerekir?

hamilelikte nasıl giyinmeli,gebelikte kıyafet seçimi,gebelikte nasıl kıyafetler tercih edilmeli,hamilelikte kıyafet seçimi,hamilelikte giyim hakkında bilgiler Hamilelik döneminde alınan kilolar ve vücutta meydana gelen değişiklikler anne adayının kıyafetlerinin tamamen değişmesine yol açar. Hamileliğin ilk 3 ayında anne adayı genellikle gebe kalmadan önceki kıyafetlerini giyebilir çünkü...

Sayfayı Paylaş