gebe
  1. DepreSy(onda)

DepreSy(onda) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dipтeyiм .&. ѕ[ondα]yıм .&. depreѕy[ondα]y

Ben Yine kendimle..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DepreSy(onda) tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    güzeler tskler aldim 1 Tane :)

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sorun deiL canım aL bi tane deiL biçok tane ^^ beğenmene sewindim

4. DepreSy(onda)

DepreSy(onda) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dipтeyiм .&. ѕ[ondα]yıм .&. depreѕy[ondα]y
    beğenmene sewindim canım ..

Ben Yine kendimle.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yine ben yine ben her yerde ben...

yine ben yine ben her yerde ben...

slm canlarımm aranıza yeni katıldımm....googlede gezerken buldum çok güzele benziyodu bide sadece bayanlara özel die okudum erkeklerin olmadığı bi forum eğlenceli olur dedim bi gelim bakim dedim hehe....bu arada adım melek hımm 14 yaşındayım.:israel:;);)biraz asiyim dir, durduğum yerde duramam enerji doluyum ve birazda eğlenceliyimdir benden bu kadar hehe:)):
  2. Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Dur dediğini hatırlıyorum ben giderken.. Sesim kısıktı cevap veremedim.. .. Çığlıklarım içime gömüldü Yokluğun derindi ulaşamadım.. Sana yakın olduğum kadar uzaktım.. Ruhumun uçurtması takıldı dilime Söylenmesi gerekenleri söyleyemedim.. Gözlerimi kaçırdım gözlerinden ; gözlerin takılı kaldı göğüs kafesime ve deldi geçti beni.. Çırpınışlarım karaya vuran bir balık gibiydi.....
  3. Ben yine seni bekledim

Ben yine seni bekledim

. Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda...
  4. ben yine tek başınaaa

ben yine tek başınaaa

bu resim benim duygularımı anlatmaya yeterrrr.
  5. Ben Yine Salağı Oynayacağım

Ben Yine Salağı Oynayacağım

aşk şiirleri, duygusal, hüzünlü, resimli, 2011, ilgili bilgiler burada meleklerim Biraz ayrılık, biraz hüzün,kimi platonik, kimi delice, aşkın her hali güzel değilmidir sizce en güzel şiirler şarkılarda aşkın en acı en tatlı halindan çıkmazmı.işte meleklerime öyle bir şiir........ duracağım burada gidişini seyredeceğim kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim kavgasız olacak,...

Sayfayı Paylaş