gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Ben Yine Salağı Oynayacağım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

aşk şiirleri, duygusal, hüzünlü, resimli, 2011, ilgili bilgiler burada meleklerim

Biraz ayrılık, biraz hüzün,kimi platonik, kimi delice, aşkın her hali güzel değilmidir sizce en güzel şiirler şarkılarda aşkın en acı en tatlı halindan çıkmazmı.işte meleklerime öyle bir şiir........

duracağım burada
    gidişini seyredeceğim
    kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim
    kavgasız olacak, fırtınasız olacak
    saçma sapan olacak
    organlarım birbirine vuracak
    arkandan sessiz bakacağım
    ben yine salağı oynayacağı

gönlüme bir kor düşer
    gitme öyle zamansız
    önce hayaller biter
    yanar külsüz dumansız
    baharlar hiç gelmez
    mevsim hep kış olur
    günlerime güneş doğmaz
    hislerim uyur

dilimden hiç düşmez
    adın hasret olur
    yüreğimde sızı dinmez
    gülmek güç olur

ayrılıklar yara açar yara üstüne
    yağmur ağlar sensizliğe iç çekişime
    sensiz olmaz bu yerlerde dünya dar olur
    eğer gidersen bu aşka çok yazık olur

gittin hayaller yandı
    kül yok duman yok
    hiç hiç bişey yokkk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Temmuz 2011
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

benim suanda oynadigim gibi yani..adam cekip cekip gidiyo haftasonlari eve gelmiyo..nerdeydin iciyodum..nerde icecek yermi yok...dün gitti hala gelmedi ariyorum acmiyor msj yaziyor arkadasta kaldim aksama gelirim..araba kullanacak halde deilim...bu yaptigim salaklik deilde ne??

Ben Yine Salağı Oynayacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yine ben yine ben her yerde ben...

yine ben yine ben her yerde ben...

slm canlarımm aranıza yeni katıldımm....googlede gezerken buldum çok güzele benziyodu bide sadece bayanlara özel die okudum erkeklerin olmadığı bi forum eğlenceli olur dedim bi gelim bakim dedim hehe....bu arada adım melek hımm 14 yaşındayım.:israel:;);)biraz asiyim dir, durduğum yerde duramam enerji doluyum ve birazda eğlenceliyimdir benden bu kadar hehe:)):
  2. Ben yine seni bekledim

Ben yine seni bekledim

. Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda...
  3. Ben salak miyim neyim

Ben salak miyim neyim

Ben salak mıyım? -Değilsin. -Ciddi mi? -Hayır. -Nasıl ya? Kafam karıştı benim. ************ -Ben salak mıyım??? -Evet, nihayet anladın, kursa filan mı gidiyorsun sen zekanı geliştirmek için? -... ************ -Ben salak değilim, değil mi? -Sen salak değilsin, sen salak kelimesine yeni bir anlam katan ultra salaksın. -Nasıl ya? ben ne oluyorum yani? -Hiç... çok seviyorum seni canım....
  4. ben yine tek başınaaa

ben yine tek başınaaa

bu resim benim duygularımı anlatmaya yeterrrr.

Sayfayı Paylaş