gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben yine seni bekledim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında
    Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında...

Özlüyorum seni zamanla barışamadım
    Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım...

Ucum yok bucağım yok
    Saklımdasın ey yar haberin yok
    Yıllar geçti sönmedi ateş
    Yanıyorum ey yar haberin yok!

Üşüyorum ey yar
    Yangınların ortasında
    Yürek kırgın yürek talan
    Kanar sevda yarasında

Kahırlı yılları çizdin alnıma
    Dost eyledin beni göçüp giden kuşlara

Ben yine seni bekledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben yine yarın seni seveceğim

Ben yine yarın seni seveceğim

Ve yıldız yıldız düşen kar taneleri Bir okyanusun gözünden seni hatırlatacak Mısralar konvoyu geçecek yüreğimden aşkın’a dair Ben yine yarın seni seveceğim Rüzgarın kuyruğuna bin hevesle tutunup Saçlarının arasından süzülmeyi düşleyeceğim Kulaktan kulağa adım fısıldanacak; aşkın’a şair...
  2. Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim

Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim

sabırla beklemek Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim Yüreğin Yandıkca Ateşi Yordu, Yinede İçimde Sakladım Yağmur Yağıyor bu şehre, sen benden çok uzaklarda ama bir o kadarda yakınımdasın... Kanımda, damarımda, her kalp atışımda sen varsın... Aklımda, düşüncelerimde, benliğimdesin her an... Aldığım her nefeste hava yerine seni çekiyorum içime. Ruhum sana havalanıyor,...
  3. Seni bekledim ben.

Seni bekledim ben.

Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama bir...
  4. Ben hep seni bekledim

Ben hep seni bekledim

Kendimi geceye vurduğum bir zamandı.Yürek sızlatan yağmurlar yağıyordu gözlerimde.Ben ne zaman senden gitsem sen usulca yanıma sokulup hatırlatıyordun kendini. Kim kopardı bizi bizden diye soruyorduk şiirlerde... Yanıtını bulamıyorduk... Ben kendimi tüketirken yalan sevdalarda , sen uzak kıtaların uzak kentlerinde şarkısını dinliyordun hasretin.Ben uzağına düşünce atıyordun kendini o yalnızlık...

Sayfayı Paylaş