gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

ben yine tek başınaaa

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

[​IMG] bu resim benim duygularımı anlatmaya yeterrrr.

Son düzenleme: 23 Ocak 2010
  2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    of bende buARLAR BÖYLEYİM

5. TaTLı_CaDı

TaTLı_CaDı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah aşk ah aglama deger verırsın degerını bılmez deger vermessın deger bılınırsın:(

ben yine tek başınaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yine ben yine ben her yerde ben...

yine ben yine ben her yerde ben...

slm canlarımm aranıza yeni katıldımm....googlede gezerken buldum çok güzele benziyodu bide sadece bayanlara özel die okudum erkeklerin olmadığı bi forum eğlenceli olur dedim bi gelim bakim dedim hehe....bu arada adım melek hımm 14 yaşındayım.:israel:;);)biraz asiyim dir, durduğum yerde duramam enerji doluyum ve birazda eğlenceliyimdir benden bu kadar hehe:)):
  2. Ben tek kendimini katili

Ben tek kendimini katili

Elveda hayat, gün bugün gidiyorum Yok yere durdu kalbim ellerim dokunmadı Kimseye belli etmedim Yürürken alçalan sesim duyulmadı Hep etti, ama kimse bulmadı Fikri sabit bir bakıştı kimi zaman Yok oluşta sonlanan, sonunda yok olan bendim Kaybettiğim değerlerin hesabını, soyut soruların cevabını Son nefeste verdim… Ben tek kendimin katili, affet beni bedenimin hakimi Cennete yalnız...
  3. Ben yine seni bekledim

Ben yine seni bekledim

. Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda...
  4. Ben Yine Salağı Oynayacağım

Ben Yine Salağı Oynayacağım

aşk şiirleri, duygusal, hüzünlü, resimli, 2011, ilgili bilgiler burada meleklerim Biraz ayrılık, biraz hüzün,kimi platonik, kimi delice, aşkın her hali güzel değilmidir sizce en güzel şiirler şarkılarda aşkın en acı en tatlı halindan çıkmazmı.işte meleklerime öyle bir şiir........ duracağım burada gidişini seyredeceğim kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim kavgasız olacak,...

Sayfayı Paylaş