gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben yine yarın seni seveceğim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ve yıldız yıldız düşen kar taneleri
    Bir okyanusun gözünden seni hatırlatacak
    Mısralar konvoyu geçecek yüreğimden
    aşkın’a dair

Ben yine yarın seni seveceğim
    Rüzgarın kuyruğuna bin hevesle tutunup
    Saçlarının arasından süzülmeyi düşleyeceğim
    Kulaktan kulağa adım fısıldanacak;
    aşkın’a şair...

Ben yine yarın seni seveceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin Yara Bandınım Değil Mi?

Ben Senin Yara Bandınım Değil Mi?

Ben senin yara bandınım değil mi? Her yaralandığında sığındığın. Yaranı kapattığım, kanamanı durdurduğum, kendini iyi hissettirdiğim, ben senin yara bandınım değil mi? Ben senin yara bandınım değil mi, başka insanlara karşı yaranı gizlediğim, seni herkes gibi sağlıklı, steril gösterdiğim, yaralarını unutmanı sağladığım, yara bandınım değil mi? Ben senin yara bandınım değil mi? Yaran...
  2. Ben yine seni bekledim

Ben yine seni bekledim

. Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda...
  3. Bugün seni severek gidiyorum,belki yarın kalarak seveceğim

Bugün seni severek gidiyorum,belki yarın kalarak seveceğim

seni severek gidiyorum severek gidiyorum BUGÜN SENİ SEVEREK GİDİYORUM,BELKİ YARIN KALARAK SEVECEĞİ Bugün seni giderek seviyorum,belki yarın kalarak seveceğim Aşkını saklıyorsam bilki gözlerine olan tutkumdandır Anlatamıyorsam kendimi sana,korkumdur sana dokunamamaktan yana Diyemiyorsam ben gidiyorum diye ve eğer gidiyorsam,bilki seni kaybetmemektendir Çünkü ben gidersem senin nerde olduğunu...

Sayfayı Paylaş