gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben zaten

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

alıntıdır

Ben zaten konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Yeşim Salkım - Ben Zaten Deliyim

Ben Zaten Deliyim Sen hangi yangından kaçıp da geldin Her yüzün kapkara her yüzün zifir Sen hangi dillerden kopup da geldim Her sözün vesvese her sözün zehir Sen aşkı dünlerde kalan mı sanıyorsun Her aşkın altında yalan mı arıyorsun Deli misin nesin sen Beni hasta etme Beni zora sokma Beni bana itme Ben zaten deliyim
  2. Zaten Ben Seni Öylesine Sevmiştim

Zaten Ben Seni Öylesine Sevmiştim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü Selam kızlar sizden Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözlerini istiyorum.
  4. Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm Şarkı Sözü Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm şarkı sözleri Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sensiz bir gül, sensiz bir gün Sensiz bir aşk ihanet hayata Sensiz gülmek, sensiz sevmek...

Sayfayı Paylaş