ben zayıflıyamıyorum

minik_perim1997

Yeni Üye
Üye
ben zayıflıyamıyorum
zayıflıyamıyorum zayifliyamiyorum
arkadaşlar ben tutamıyorum kilomuda kimseye söylüyemiyorum aşırı fazla yardım edin ne olurrrrrrrrrrrr:grev::grev::grev::grev: yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
imdaat!zayıflamak istiorum lütfen yardım imdatttttttttttttt
tut diosunuz olmuo dayanamıorum yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
imdat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar ben tutamıyorum kilomuda kimseye söylüyemiyorum aşırı fazla yardım edin ne olurrrrrrrrrrrr:grev::grev::grev::grev: yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
imdaat!zayıflamak istiorum lütfen yardım imdatttttttttttttt
tut diosunuz olmuo dayanamıorum yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
imdat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

selam canim,sana tavsiyem günde 3 fincan sekersiz yesil cay,2 fincan isirgan otu cayi ic,sekersiz ama ,tadini begenmesen ilik olarak 3-4 yudumda ic.birde sabah kalktiginda elma sirkesi+bal+ilik su karisimini ic ben bunlari deniyorum faydasini cok görüyorum sanada tavsiye ederim,biraz diyet ve hareket ettimi veririsin.

Evlenmeden önce çok zayıftım 45 kilo civarında ilk hamileliğimde 25 kilo aldım ve 3 sene sonra ikinci hamilelik ve yine 25 kilo yani toplam 50 kilo.Şunu söylemem gerekirki kimse evlenmeden özellikle çocuk doğurmadan ben güzelim benim tipim ideal ne giysem yakışıyor diye etrafına çalım yapmasın çünkü ben güzele güzel demem çocuk doğurmayınca:D hesabı işin sonucu ben toplam 50 kilo attım vücudumdan bunlar elbetteki bir anda olmadı zamanla oldu ideal kiloma geldim zamanla 55 kilo oldum ama bir sene kullandığım bazı ilaçlardan dolayı 10 ayda 65 kiloya çıktım ilacı bıraktıktan sonra tekrar kilo vermeye başladım ve yaza kadar ideal kiloma yine ulaşacağıma inanıyorum biraz azim gerekiyor bunun için arkadaşlarla yürüyüşe başladık bir bayan için en ideal spor bence yürüyüş hem keyiflide oluyor kafa dengide buldunmu yanında çen çen çeneyle zamanda geçiyor o yüzden kilom var diye üzülmeyin bilhassa yeni doğum yapan kişiler için söylüyorum gerçekten bazen bir anda kilo verilmiyor zamanla vereceğinize inanıyorum =)

Geri