gebe
  1. minik_perim1997

minik_perim1997 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben zayıflıyamıyorum

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında minik_perim1997 tarafından paylaşıldı.

zayıflıyamıyorum zayifliyamiyorum arkadaşlar ben tutamıyorum kilomuda kimseye söylüyemiyorum aşırı fazla yardım edin ne olurrrrrrrrrrrr:grev::grev::grev::grev: yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm imdaat!zayıflamak istiorum lütfen yardım imdatttttttttttttt
    tut diosunuz olmuo dayanamıorum yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    imdat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  3. eylül25

eylül25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam canim,sana tavsiyem günde 3 fincan sekersiz yesil cay,2 fincan isirgan otu cayi ic,sekersiz ama ,tadini begenmesen ilik olarak 3-4 yudumda ic.birde sabah kalktiginda elma sirkesi+bal+ilik su karisimini ic ben bunlari deniyorum faydasini cok görüyorum sanada tavsiye ederim,biraz diyet ve hareket ettimi veririsin.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Evlenmeden önce çok zayıftım 45 kilo civarında ilk hamileliğimde 25 kilo aldım ve 3 sene sonra ikinci hamilelik ve yine 25 kilo yani toplam 50 kilo.Şunu söylemem gerekirki kimse evlenmeden özellikle çocuk doğurmadan ben güzelim benim tipim ideal ne giysem yakışıyor diye etrafına çalım yapmasın çünkü ben güzele güzel demem çocuk doğurmayınca:D hesabı işin sonucu ben toplam 50 kilo attım vücudumdan bunlar elbetteki bir anda olmadı zamanla oldu ideal kiloma geldim zamanla 55 kilo oldum ama bir sene kullandığım bazı ilaçlardan dolayı 10 ayda 65 kiloya çıktım ilacı bıraktıktan sonra tekrar kilo vermeye başladım ve yaza kadar ideal kiloma yine ulaşacağıma inanıyorum biraz azim gerekiyor bunun için arkadaşlarla yürüyüşe başladık bir bayan için en ideal spor bence yürüyüş hem keyiflide oluyor kafa dengide buldunmu yanında çen çen çeneyle zamanda geçiyor o yüzden kilom var diye üzülmeyin bilhassa yeni doğum yapan kişiler için söylüyorum gerçekten bazen bir anda kilo verilmiyor zamanla vereceğinize inanıyorum =)

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence en güzel zayıflamanın yolu düzenli spor ama bırakmadan

6. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende akşamları kesinlikle yememekkkkk inanın bu şekil bile ayda 4 kilo veriyrsunuz

ben zayıflıyamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de ben de

Ben de ben de

Eşimin de benim de başarılı olduğumuz, istediklerimizi yaptığımız günleri düşünüyorum... Bazı şeyler mümkün olursa çalışmalarıma üniversitede devam etmeyi, üniversiteye geri dönmeyi, eğitimciliği orada sürdürmeyi hayal ediyorum... Ve bebiş hayal ediyorum bir de... Allah nasip ederse çocuğum olmasını... Bunlar çok yakın olmayanlar... Mesela bu akşam eşimin denetlemeden mutlu dönmesini,...
  2. Ben

Ben

Rüyada yüzde, vücutta görülen benler para olarak yorumlanır.
  3. ben hamilemiyim

ben hamilemiyim

merhaba kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben iki hafta önce nişanlımla birlikte oldum ilk birlikrteligimizde içime boşalmadı ikincisinde boşaldı ama hemen kalkıp kendımı yıkadım yatmadm snrasında sık sık lavaboya gitmeye basladım idrarımı yaparken sancı oluyor sizce ben hamilemiyimdir ?? lütfen bana acil yardım edin..

Sayfayı Paylaş