gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bence okumadan geçmeyin

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

adam doğuştan felçli olan arkadaşını ziyarete gitmiş biraz dertleştikten sonra felçli arkadaşı adama bana yukardan terliklerimi getirirmisin lütfen demiş. adamda tabiki deyip üst kata çıkınca şok olmuş odada iki tane güzeller güzeli kız varmış. adam kızlara bakıp kendinden geçmiş vaziyettte babanız beni sizinle yatmam için yolladı demiş. kızlar olurmu ya saçmalama deyince adamda inanmassanız soralım demiş ve aşağı bağırmış. ikisinidemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[​IMG] arkadaşı aşağıdan bağırmış evetttttttt ikisinide ikisinideeeeeeeeeeee

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: bence okumadan geçmeyin
    :hhh:vay uyanık vay ikiside he:hhh:eline sağlık canım

bence okumadan geçmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vay be kahve deyip geçmeyin!!!

Vay be kahve deyip geçmeyin!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. okumadan geçmeyin mutlaka okuyun...

okumadan geçmeyin mutlaka okuyun...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEDEN BABA Yıl 2060 kızım 18, ben 47 yaşındayım... Sayfanın sonunu mutlaka okuyun… güzel yazmıs yazan arkadas 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce...
  3. Evlilik !! Okumadan geçmeyin !!!!

Evlilik !! Okumadan geçmeyin !!!!

Melih Cevdet'e sormuşlar 'evlilik nedir' diye.Eskiden demiş, kız tarafının ve oğlan tarafının ailesi biraraya gelir, yeni çiftin kuracağı yuva için beraber hazırlık yapılır, beraberce yeni ev düzülürdü. Tabi o zamanlar evler genelde bahçe içinde müstakil evlerdi. O yüzden buna 'evlenmek' denirdi. Şimdi ise yeni evliler apartman dairelerinde yani katlarda oturuyorlar, bu yüzden artık evlilik...
  4. yardım melekler ne olur okumadan geçmeyin!!!!!!!!

yardım melekler ne olur okumadan geçmeyin!!!!!!!!

melekler duphaston kullanıp hamile kalan varmı bide ilaç bittikten ne zaman sonra adet olunur bi fikri olan varmı kütfen yorum bekliyorum........
  5. okumadan geçmeyin

okumadan geçmeyin

Eşi bitkisel hayata giren bir erkeğin mektubu Seni ezberlemeye çalışıyorum.Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiçbir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum biliyor musun? Ya saclarını koklamak için? Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayı nasıl başarıyorsun?" derdim hep, Sen de bana,...

Sayfayı Paylaş