gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende aartık anneyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kan idrar normal test lerin hepsini yaptırdım hamile olduğum belli oldu. Tüm belirtiler var.
    Ultrason ile bebişimin haftalık olduğu öğrendim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sizin adınıza çok sevindik, gözünüz aydın olsun :)

3. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    gözün aydın canımallah olmayan herkese versn

4. silence

silence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Gözün aydın..

Allah hayırlısıyla kucagına almayı da nasıp etsın..

Bende aartık anneyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duy beni anne!!

duy beni anne!!

Gözüme sabun kaçtı Anne!! Küçüğüm daha, bodrum katı evimizin, kibrit kutusu kadar banyosunda, yeşil bir leğende yıkardın beni Anne. Bazen haşlar bazen de dondururdun. Çığlığı basardım “yandım anam”.Kızardın, kırmızı maşlafa ile küt diye vururdun kafama. Sabun kaçardı gözüme. Mızırdanıp dururdum. Sense “iyidir sabun kaçması göze parlaklık verir, mikrobu kırılır gözünün” der teselli ederdin....
  2. Anne!benim kalbim acıktı!

Anne!benim kalbim acıktı!

Usandım artık, okuduğum her cümlenin ardından aynanın karşısında gerçekle yüz(süz) leşen kızaran yeşil gözlerime dayanmayı öğütlemekten boşverilmişlikler beni öğütürken … Nasıl bir değirmendir ki bu kalbimi paramparça yapmayı başarıyor , senden geriye bir toz zerresi bırakmadığını zannediyor beynim ve yanıldığının farkına varmasına bir merhaba bile yetiyor… Usta bir oyuncuyum, senin adına...
  3. Beni anneme götürün...

Beni anneme götürün...

Dudaklarımda yaşayamadığım Çocukluğumun, gençliğimin şiiri Dört yanım hüsran Dört yanım yalan Dört yanım hüzün Dört yanım isyan! Yanık bir şarkıda dolar bakışlarım Annemin ellerini arıyor avuçlarım Beni anneme götürün Beni anneme götürün Ağlamak istiyorum dizlerinde Beni anneme götürün Anlarsa beni bir o anlar Beni anneme götürün Vazgeçtim bütün saltanatından, Sevdalarından köhne dünyanın...
  4. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  5. Annem Benim Aşkım

Annem Benim Aşkım

Annem ile olan remimi facebooktaki bir uygulama ile güzel bir tasarıma çevirdim. belki de yarışma sayesinde billboardlarda yayınlanacak. En kötü ihtimal 4 yıl garantili ev aletlerinden kazanırım diye umut etmekteyim :P https://bitly.com/IGW6GA

Sayfayı Paylaş