gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

bende abimin şafağını saymak istiyorum

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

abim manisaya gitti 15 ay nasıl geçer bilmiyorum benimle şafak saymak isteyenler buyursun.... şafak & 456

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım inşallah su gibi geçer bu şafak dönemin... seni çok iyi anlayan meleklerden biride ben olmalıyım çünkü bende aşkım için şafak sayıyorum canım... bir zamanlar benimde şafak 456 idi.... İnşallah geçecek canım.... Şimdiden hayırlı teskereler...

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canm inş ... baktım herkez sevgilisinin şafağını sayıyor ben ilk olmak istedim abimin şafağını sayarak

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı teskereler canım sabret geçer bu günlerde bizim şafaklarımızda bi zamanlar karanlıktı bak çok şükür aydınlığa çıkıyoruz yavaş yavaş herşeyin başı sabır

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2 gündür giremedim.......... şafak & 454

6. rümeysa_3006

rümeysa_3006 Forum Okuru

benimde abimin gelmesine 440 gün kaldı alllah sanada sabır versin banada

bende abimin şafağını saymak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem bişeyya bende istiyorum

muhteşem bişeyya bende istiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Apse

Apse

Vücuttaki apse paradır. Büyüklüğüne göre yorumlanır.Vücudunuzda apse görmek, geçimsizlige yorumlanir. Vücudunun herhangi bir yerinde bir apse olan kimse, is hayatinda arkadaslari île, mahallesinde komsulari ile, evinde ailesi ile daimi geçimsizlik içinde yasar.
  3. Abla

Abla

Bakınız; Kardeş.Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya...
  4. Aba

Aba

Bakınız; Hırka, Elbise.Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir. Renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir. Rüyada aba görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir aba giymis oldugunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluga...
  5. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....

Sayfayı Paylaş