gebe
  1. umutlumelek

umutlumelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bende anne olmak istiyorum...

Konu, 'Kadınlar' kısmında umutlumelek tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , üyeliğiniz hayırlı olsun.Kullar duymasa da ,kulun yaratıcısı sizi duyuyor görüyor.Elbet hayırlı kapılar açılacaktır.Umudunuzu yitirmeyin.

3. umutlumelek

umutlumelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim. İnşallah dualarım hep bu yönde

4. delidolu47

delidolu47 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Umut her zaman olmalı siz dua edin gerisini Allaha bırakın.

bende anne olmak istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  2. Anne olmak istiyorum !

Anne olmak istiyorum !

Sevgili meleklerim; bu başlığı görünce içi burkularak konuyu açan , anne olma hasretindeki meleklerim için bu konu.Buyurun meleklerim; Anne olmak istiyorum ! Artık sizde anne olmak istiyorsunuz. Adetleri düzenli olan bir kadında gebelik için en uygun zaman, adet gördüğünün ilk gününden itibaren 11 ila 17′nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma...
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. anne olmak istiyorum bende anne olmalıyım

anne olmak istiyorum bende anne olmalıyım

anne olmak istiyorum selamlar ben 25 yaşında 3.5 yıllık evli bir bayanım biz eşimle 1.5-2 yıla yakın korunduk hap,iğne vs. gibi şeylerle değil biz çocuk istiyoruz yaklaşık 14 aydır ama olmadı işte doktor birşeyin yok dedi son iki aydır daha dikkatli davrandım son adetim 05.11.2011 de başladı ve 09.11.2011 tarihinde sonlandı bizde eşimle birlikte olduk takvim yontemime görede belli tarihlerde...
  5. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...

Sayfayı Paylaş