gebe
  1. AnG£lina

AnG£lina Forum Okuru

bende aşıkkk oldummm

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında AnG£lina tarafından paylaşıldı.

:1161:ewet bende aşık oldummmmmmm kendimee bunu yeni farkettim çok seviyorum çokkkkkkk!!!!!!!!!!!!:1161:

bende aşıkkk oldummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bedir

bedir

Şarkışla'da çiftçilik yapan bir ailenin Bedriye isminde çok güzel kızları vardır. Bedir derler kısaca.Birde Ömer vardır yanlarında çalışan. Ömer güçlü kuvvetli yakışıklı bir delikanlıdır. Ömer'le Bedir aynı yaştadırlar. Ömer küçük yaşta başlamıştır bu ailenin yanında çalışmaya. Çocuklukları beraber geçer. Ömer'le Bedir büyüdükçe o çocuksu sevgileri aşka dönüşür. İçten içe gizli duygularla...
  2. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  3. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  4. Bendensin....

Bendensin....

30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim artık ışıkta bile seçemiyor; diyorsa bir insan korkarım artık yaşamaktan.... Okuduğumda çok etkilendim meleklerim inşallah sizlerinde hoşuna gider... BENDENSİN 30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim...
  5. Pişman oldummm

Pişman oldummm

EVET MELİŞLER İTİRAFF EDİYORUM.. 3 YILLIK ERKEK ARKADAŞIMDAN İLK SEVGİLİMDEN İLK AŞKIMDAN DÜN AYRILDIM.. VE GERÇEKTEN ÇOK PİŞMAN OLDUMM AMA İLK ADIMI ATSINN ÇOK ÜZÜLÜYORUM demiş. ama ben dede inat var ve tükürdüğümü yalamam diyebilirim .. ikimizde birbirimizi çok sveiyoruzz ama bırlesemıyoruzz.. gerçi ne olursa olsun haklı oldugumu dusunuyorum ne kadar çok sevsemde ayakta durmallıyımm......

Sayfayı Paylaş