gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende de PKO çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu bu pko tam olarak nedir bilgiler var mı arkadaşlarım bendede pko çıktı :S Yaşım 20 ve benim açık kan renginde kokulu akıntım olmuştu bu yüzden de annemle muayeneye gittik katın doğum uzmanının yazzanesine, ultrason sonucunda yumurtalarımdada kist çıktı ne yapacam ya ben. Antibiyotik verdi ama yinede korkuyorum. Cipro ve ornisid diye, lütfen bana yardım edin :S
    kadınlarda pko.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Aralık 2016 16:02
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, PKO açılımı polikistik over demektir.Polikitik over de yumurtalıklarda olan çok sayıda kist anlamına gelir.Bu konuyla ilgili bilgi alabilmek için Yumurtalık Kisti adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bende de PKO çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denizden CHP çıktı

Denizden CHP çıktı

CHP'nin kazandığı 13 ilin tamamının deniz kıyısında bulunduğu görülüyor. (Kırmızı renkle gösterilen illleri CHP kazandı) CHP'nin belediye başkanlığını kazandığı 13 ilin tamamı deniz kıyısında bulunuyor. CHP yerel seçimlerde 3'ü büyükşehir olmak üzere 13 ilde ipi göğüsledi. Parti 2004 yerel seçimlerinde 2'si büyükşehir 8 il kazanmıştı. CHP'nin Antalya, Aydın, Tekirdağ, Zonguldak...
  2. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  3. eşim üzerime çıktı beni dövdü

eşim üzerime çıktı beni dövdü

kocam beni dövdü rüyamda babam beni dövüyordu evin içerisinde kolu kısa yakası açık kıyafet giymeyecekmişim diyerekten bana bagırdı eşim bende giyerim dedim ben tamam dememişim diyerek bir tokat attı ben çıldırdım giyerim dedim kimse yok pencereler kapalı giyerim dedim üzerime çıktı beni dövdü üstelikte yeni ameliyet oldum bu ne işkence 3 çocuk var ailem sorumsuz babam alkol alıyor evden...
  4. Of offffff Bende Pko luyum kızlar yardım lütfen

Of offffff Bende Pko luyum kızlar yardım lütfen

HANIMLAR MEHABA BENDE PKO LUYM 4 SENE OLACAK EWLENELI HALA BEBEK YOK :hıh: BU AY TEDAWIYE BASLIORUZ RAHIL FILMI TESTLER FALAN LUTFEN BANA UMIT WERIN IHTIYACIM WAR....:tik:
  5. merhaba benim de pko ve aynı zamanda adet düzensizliğim var

merhaba benim de pko ve aynı zamanda adet düzensizliğim var

gebelik merhaba benim de pko ve aynı zamanda adet düzensizliğim var dr gittim ilac verdi bana lutenly diye bir ilaç kullandım ama adetim gecikti 2 gün sizce ne olabilir hamile olabilirmiyim şu anda

Sayfayı Paylaş