gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende evlenecem şimdilik söz yüzük modeli istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ilkokul aşkım ahmet ile yakında sözleniyoruz beni istediler ve ailem verdi. Sizden bize özel ve güzel yapılmış söz yüzüğü modelleri istiyorum. 2011 yılının modasına uysun ama tamam mı çok mutluyum çoooooooooooook :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle sizi tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
    2012 Söz yüzüğü, nişan yüzüğü, alyans modelleri için BURAYA TIKLAYIN ve kendi yüzüğünüzü seçin arkadaşım:)

Bende evlenecem şimdilik söz yüzük modeli istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Söz Yüzüğü Modelleri

2010 Söz Yüzüğü Modelleri

söz yüzükleri söz yüzükleri 2010 yüzüğü modelleri modelleri yüzük Eee yavaş yavaş bir yılın sonuna geliyoruz. Ben evlenmeyi düşünüyorum ama bu iş uzar gider 2010'u bulur diyen meleklerimiz varsa bence bu 2010 söz yüzüklerini görmeliler. Evliliğe adım atmadan önce güzel bir söz yüzüğü hiç fena olmaz değil mi :)
  2. Babaya Sevgi Sözleri  istiyorum sizden

Babaya Sevgi Sözleri istiyorum sizden

Babaya Sevgi Sözleri arıyorum ben canım babam için yazacağım en güzel en duygu yüklü ve yeni Babaya Sevgi Sözleri sunarsanız çok sevinirim :)
  3. Yazlık Halı Modelleri istiyorum sizden

Yazlık Halı Modelleri istiyorum sizden

Kızlar ben bu yaz evimin kilimlerini değiştirmek istiyorum yabancı ülkeden misafirlerim gelecek kilimler biraz abes kaçıyor sizden benim için Yazlık Halı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Platon Sözleri istiyorum sizden

Platon Sözleri istiyorum sizden

Selam millet aranızda Platon Sözleri bilen var ise rica ediyorum acil tarafından benimle Platon Sözleri paylaşabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  5. Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri istiyorum sizden

Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Altar Sor Beni Aşkım Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş