gebe
  1. elesa

elesa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında elesa tarafından paylaşıldı.

Arkadsslar oncelikle mrb bundan 5ay once hamile oldugumu farkketm fakat sevncm cok surmeden bitti hamileligim cok yeniydi ama dusuk yaptm hamile kalmak cok istyorum ama olmuyo bi turlu . Bi akil vereblrmsnz

2. Uğurçiçeği

Uğurçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    kelin ilacı olsa başına sürer misali bende 3 ay önce kürtaj oldum..Rabbim tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin .. ben soğan kürü,bal-çörekotu kürü-ve civanperçemi kürü yapıp hamile kalanları çok duydum sende dene istersen..

nurellaaaa bunu beğendi.
Bende hamile kalmak istiyorum melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum

Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum

hamile kalmak istiyorum bende hamile kalmak istiyorum sonunda hamileyim melekler mekanı :laugh:merhabalar ben aranıza yeni katıldım...bende bir an önce hamile kalmak isteyenlerdenim
  2. hamile kalmak istiyorum lütfen bana bir sonuç söyleyin melekler

hamile kalmak istiyorum lütfen bana bir sonuç söyleyin melekler

ben 25yasında 3yasında erkek cocuk annesıyım esim ve ben ikinci bebek istiyoz ve oglumdan sonra yani 3senedir korunmuyorum ama gebe kalamıyorum cesitli jinekologlara gittım ama hic bi sorunun olmadıgını söylediler ne yapabilirim verdiğiniz cvb için tesekkürler..
  3. Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

hamile kalmak,hamile kalmak için,hamile kalmak istiyorum, Melekler artık hamile kalmak ve bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz belkide uzun zamandır uğraşıyorsunuz ve gebelik elde edememiş olabilirsiniz hamile kalmak için neler yaptınız bilmiyorum ama burada sizlere kolaylıkla gebe kalabilmeniz için bir takım önerilerde bulunacağız şimdi konumuza bir göz atalım; İstediğiniz zaman hamile...
  4. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Sayfayı Paylaş