bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13. 2010 da gördüm

burada o kadar çok bebek özlemi çeken insan var ki bebek sahibi olabilmek için herşeyi yapıyolar. siz ne kadar sanslısınız ki Allah size bi evlat daha veriyo.bence Allah'ın size verdiği bu armağana sahip çıkın. erkek ya da kız ne farkeder sağlıklı olması en önemlisi.

cevabımızı verdik canım ve eşimin dedigi oldu çocugu aldırdık allah çocuklarıma uzun ömür versin herşeyin hayırlısı ne diyeyim
Keske bu sayfayi hic görmez olaydim.Hele bunu okuyunca gözyaslarima hakim olamadim.Demek hic günahi olmayan minicik bir cana kiyabildiniz.Yalniz sunu merak ettim;diger cocuklariniz kiz mi erkek mi?Aldirdiginiz can kiz mi olsa yoksa erkek mi olsa yasamayi hak edecekti?

cevabımızı verdik canım ve eşimin dedigi oldu çocugu aldırdık allah çocuklarıma uzun ömür versin herşeyin hayırlısı ne diyeyim

hmmm gercekten cok üzüldüm, baska birsey demek istemiyorum.

Keske bu sayfayi hic görmez olaydim.Hele bunu okuyunca gözyaslarima hakim olamadim.Demek hic günahi olmayan minicik bir cana kiyabildiniz.Yalniz sunu merak ettim;diger cocuklariniz kiz mi erkek mi?Aldirdiginiz can kiz mi olsa yoksa erkek mi olsa yasamayi hak edecekti?

al bendende okadar, bogazim dügümlendi resmen...

Ne anne adaylari var ki cocugunun sagliksiz dogacagini bile bile evladimdir herseyi ile benimdir deyip aldirmiyor cocugu, allah size saglikli bir evlat nasip edecekmis....engel oldunuz...bu azapla sizde esinizde nasil yasarsiniz bilmem...allah affetsin ne diyeyim

[ı]ay ya varya gözyaşlarıyla okuyorum bu sayfayı inanamıyorum ya kaç kişi bebek özlemiyle yanıp tutuşuyo bu yapılan nedir inanamıyorum söylenecek hiçbir şey yok bu kadar olmaz yaa![/ı]
[ı]allah ıslah etsin!![/ı]
[ı]sadmin im bu sayfayı hepten kaldırsa ne iyi olur :18:[/ı]

Geri