gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bende hüküm sürmelisin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Tedirgin Belli ki çok beklemişiz birbirimizi. Belli ki acıların süzgeçinden geçip öyle damlatmışız sevda damlalarını birbirimizin üzerine. Şimdi bundandır tedirginliğimiz. Ama bilirsin, aşk sevmez tedirginliği.
    Ya tam açacaksın yüreğini, ya hiç yeltenmeyeceksin. Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.
    Bambaşka diyarların sakini, başka başka yolların yolcusuyken nedir bizi karşılaştıran şey?
    Nedir bir anda hayatımızı değiştiren şey? Aşk elbette...
    Aşkı bulmak zordur yar... Öyleyse kıymetini bileceğiz aşkın. Bir kez buldun mu yapışacaksın yakasına.
    Ellerini bir saniye bile ayırmayacaksın aşkın üstünden. Bir çiçek gibi sulayacaksın. Büyüteceksin.
    Öyle uzaktan bakmayla yaşanmaz aşk. Ruhunu adayacaksın. Beni düşündüğünde bedenin titreyecek,
    ellerin titreyecek, yutkunamayacaksın. Ayrılık fikri deli edecek seni. Yokluğum aklına geldiğinde
    bir taş gelip yüreğine oturacak, ağırlığının altında ezileceksin. Yerinden kalkamaz hale geleceksin.
    Düşünemeyecek, konuşamayacak hatta ağlayamayacaksın.

"Seni Seviyorum" dediğinde bunu sadece dilinle değil, yüreğinle, gözlerinle de söyleyeceksin.
    Ben, beni sevdiğini senin söylemenle değil gözlerine baktığım zaman anlayacağım. Ancak o zaman inanacağım.
    Birlikteyken unutacaksın dünyayı. Sadece bana ait olacaksın, ben de sana... Birbirimizden başka hiçbir şeyin
    önemi olmayacak. Sana dokunduğumda kanın hızlı hızlı akacak. Yüreğin deli gibi çarpacak.
    Nefes nefese kalacaksın. Ve sanma ki senden farklı olacağım ben de... Bin kilometre ötede olsan "gel" dediğinde,
    koşacağım sana, merak etme.

Bir tek gün bile bırakmayacağım elini. Yanımda olmasan aklımda olacaksın,
    baktığım her yerde seni göreceğim. Ben aşktan bunu anlıyorum işte. Sıradan olamadım hiç.
    Birkaç sevgi sözcüğüyle geçiştirilecek aşklar bana göre değil. Yaşayacaksam, doya doya yaşamalıyım aşkı.
    Her hücreme girmelisin. Aşk kaçağı değil, aşk mahkumu olmalısın. Şimdi bırakalım tedirginliği bir kenara.
    Kenetlensin ellerimiz ve aşk bizi alsın kollarına...
    (Mehmet Coşkundeniz)
    alinti​

Son düzenleme: 26 Kasım 2008
  2. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bende hüküm sürmelisin
    süperdi cnm emegine o güzel yüregine saglık

3. USAGİ

USAGİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bende hüküm sürmelisin

muhtesem bişi buu

Bende hüküm sürmelisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Bende Hüküm Sür

Sibel Alaş - Bende Hüküm Sür

Gönlümü çeldi edası hoş sedası Koydum aklıma benim olacak Durmadı gidiverdi bilmez Bütün yolları bana çıkacak Gel sormama kimler öpmüş dudaklarını Gel bir dokunuş unutturur günahlarını Gel sen benim ol Gitsen hüzündür Bir gülüşüne kurban Al ben seninim Bende hüküm sür Koynuma giriver aman
  2. Sürmeli Çukurova Otel

Sürmeli Çukurova Otel

Otel Bilgileri: 5 yıldızlı standartlara sahip Sürmeli Çukurova Otel Adana, Şehir merkezinde olup, Şakirpaşa Hava alanına 3 km, mesafede yer almaktadir. Otel 11 suit odası toplamda 159 oda, 318 yatak kapasi ile hizmet vermektedir. Adana Sürmeli Çukurova Otel'in oda detayları ise, Telefon, müzik yayını, kasa, televizyon, kablo tv, uydu tv, digiturk, merkezi klima, küvet, banyo, saç kurutma...
  3. ***İnsanlar Hakkında Hüküm Verirken ...***

***İnsanlar Hakkında Hüküm Verirken ...***

Bilgeliğine şüphe duyulmayan bir adam çocukların hayat boyu sürecek bir ders vermek istiyordu. Oğullarının öncelikle insanlar ve hayatta hemen her konuda çabuk hüküm ve karar vermenin yanlışlığını öğretmek istiyordu. Bir gün dört oğlunu yanına çağırdı. En büyük oğluna, ülke dışını kış mevsiminde çıkıp bir mango ağacını görüp incelemesini istedi. Daha küçük oğluna bahar mevsiminde yolculuğa...
  4. Hangi renk rimel sürmeliyim?

Hangi renk rimel sürmeliyim?

Hangi renk rimel sürmeliyim? Bu seçim aslında makyajınızda arzu ettiğiniz sonuca göre değişir. Genellikle göz rengi temel alınsa da, bu tamamen elde etmek istediğiniz makyaj tarzına bağlıdır. Eğer gözlerinize ışıltı vermek ve göz makyajınızı daha belirgin hale getirmek istiyorsanız, göz renginiz ne olursa olsun siyah renk rimel kullanmalısınız. Eğer göz renginizi ortaya çıkarmak ve...
  5. Ali Sürmeli hakkında

Ali Sürmeli hakkında

ali sürmeli hakkında bilgiler, haberler, kimdir, dizileri, filmleri, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, kurtlar vadisi, nereli, aslen nereli kaç yaşında Deli yürek dizisi ile hayatımıza giren Ali Sürmeli, şimdiler de Kurtlar Vadisi'nin "beni sevimisin" diyen komik ve sevimli adamı:) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda usta tiyatrocu ve oyuncu Ali Sürmeli hakkında...

Sayfayı Paylaş