gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bende KaLsın DüşLerin

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bende KaLsın DüşLerin

canım harikasın bırde yanına sıbel canın ayrılık şarkısını açacaksın muhteşem ikili olcak teşekkürler bebeğim emeğine sağlık canım

Bende KaLsın DüşLerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...bende kalsın düşlerin...

...bende kalsın düşlerin...

Frekansını kaybetmiş bir radyonun cızırtısında Beraber ve solo yalanlara gizlenmişti Yalnızlığın karantinasındaki ayrılık şarkısı Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x362 px Ve Boyutu 97KB. Ki, bilirim içi boş çıkacak, kabuğu soyulmamış hayallerin Çünkü hiçbir kelime avcısı Şair tarif edemiyordu güzelliğini Ve...
  2. düşlerimizde kaldı...aşk

düşlerimizde kaldı...aşk

Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu. Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini...
  3. Beni düşün

Beni düşün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Düşlerimizde Kaldı Sevdamız..

Düşlerimizde Kaldı Sevdamız..

Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içineydik dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu. Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün...

Sayfayı Paylaş