gebe
  1. GÜNAYYYYYY

GÜNAYYYYYY Forum Okuru

BENDE KLOMEN+PREGNLY ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM BUGÜN 10. GÜN İNŞ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM DUA EDİN 2, BU

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında GÜNAYYYYYY tarafından paylaşıldı.

BENDE KLOMEN+PREGNLY ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM BUGÜN 10. GÜN İNŞ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM DUA EDİN 2, BU

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mutlu hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum..

BENDE KLOMEN+PREGNLY ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM BUGÜN 10. GÜN İNŞ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM DUA EDİN 2, BU konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi

Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi

Kızlar ben Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında detaylı bir bilgi istiyorum. Bunu hangi aşamada kullanıyloruz. Hamile kalamayanlar mı kullanıyor misal ben 1 yıldır hamile kalamıyorum bunu nasıl kullanacağım. Çatlama iğnesi diyorlar ama bana net bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.
  3. klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...
  4. Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı aramızda, varsa süreçlerini ve belirtilerinizi anlatabılır mısınız?
  5. Çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar

Sayfayı Paylaş